Kdo chce s vlky žít, musí i vlkem v beránčím rouše být

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37194691454/

Vit Kouba (GVKB), Karol Józef Wojtyła (Jan Pavel II, papež). Václav Havel, Rajneesh Chandra Mohan Jain (Osho), Bill Gates, Steve Jobs, Mark Zuckerberg, Elvis Presley, John Lennon, Paul McCartney, George Harrison, Ringo Starr, atd. 
Jenom čas má dost času na to, aby poznal co je nejlepší, většinou to co je zde pro obyčejné lidi, to bývá dlouho prioritní, jedinec zde nic nemůže dokázat, už mnoho tisíciletí se vše dělá skupinově, v jednotě je veliká síla a veliká inteligence. Podle mě bylo nejlepší květinové hnutí. Hippies , happy (děti květin neboli ‚Květinové hnutí‘) je hnutí, které vzniklo v 60. letech v USA. Jednalo se o neorganizované hnutí, které vycházelo z generace beatniků. Šířit se začalo v polovině 60. let ze západního pobřeží USA, ze San Francisca. Cíle „Hippíků“ byly nejednotné, za základní lze ale považovat vzpouru proti společnosti, mír, lásku, přátelství, svobodu. K naplnění těchto cílů se sdružovali do skupin či komun, které pak často provozovaly volnou lásku. 
Často se užívaly drogy, zvláště psychedelické. Častým cílem byl někdy ale jen opak chování většinové společnosti a vyjádření protestu. Hippies propagovali spontánní chování, lásku a prosazovali názor, že si člověk má užít života a nebudovat kariéru, nehonit se za penězi. Příslušníci hippies nosili často dlouhé vlasy, volné oblečení a korálky a celkově prosazovali „primitivní“ vzhled jako projev negativní reakce proti většinové uniformitě. 
Dalším poměrně výrazným projevem spojeným s tímto hnutím bylo tíhnutí k mysticismu, různým druhům východních náboženství a filosofií, objevování na Západě doposud neznámých kultur a zvyků a jejich propojování se soudobou kulturou a způsobem uvažování. Hippie móda měla zásadní vliv na populární hudbu, televizi, film, literaturu a výtvarné umění. Po 60. letech bylo mnoho aspektů asimilováno do většinové společnosti. Dědictví hippies lze pozorovat v soudobé kultuře v různých formách, od zdravé výživy, přes hudební festivaly po kybernetickou revoluci. 
Je logické, že nejvíce křičí ti, kterým se škodolibě šláplo na kuří oko. To co jsme jako lháři a zloději, předvedli konzumnímu světu, to nemá obdoby. Připravili jsme si centrální zákony, podle kterých, jsme mohli v klidu rozkrást cokoliv kdekoliv, podle hesla, z cizího krev neteče. Někteří kradli po mnoho generací ve velkém, a ty drobečky co poztráceli cestou, to nechali posbírat jiným, od kterých za to nechtěli nic než vděk. 
Po čase, si podstatná část pracujících lidí, začala uvědomovat, jak si naběhli. Zavládla nespokojenost drtivé většiny lidí v tomto rozkradeném konzumním světě, ti co kradli ve velkém, v politice a ekonomice, nasytili svá bankovní konta, co jsou většinou v daňových rájích. A beztrestně se pohybují mezi námi, protože vše bylo přeci v souladu se zákonem a morálkou, bohužel zůstali tady sběratelé ekonomických drobečků. To, jsou nyní ti největší političtí a ekonomičtí mediální křiklouni. 
Vytěsňují se digitálně globálně díry v konzumním systému, jimiž tekly dlouho veliké ekonomické a politické úniky, jisté monopolní penězovody všude vysychají. Kdo je odpovědný za to, že máme dlouhodobě globálně blbou náladu a tak konzumujeme cigarety a tvrdý alkohol. Odpovědní jsou za to lidi, co mají vždy čisté ruce, jde o; celebrity, mafiány, kněze, guru, proroky, papeže, kouče, poradce, vůdce, diktátory, prezidenty, ministry, předsedy politické strany, předsedy vlády, senátory, poslance, krále, šlechtice, ředitele, podnikatele, obchodníky, soudce, atd. tato veliká skupina psychopatů s vysokým vzděláním, co je zde obrazně, vlkem v beránčím rouše, to jsou naše svaté autority, a ten kdo je drze kritizuje, ten je za to tvrdě potrestán a stane se z něj často mučedník, jako třeba náš svatý Jan Hus. Kdo chce s vlky žít, musí i vlkem v beránčím rouše být.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Jak dělat otrokáře co nejdéle je to možné?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37344251752/ Vždy bylo zde rozdělení na pány a kmány, jak páni...
Politici svými chybami způsobují zde blbou náladu
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37221638752/ Nikdy se toho nevzdám, vždy budu bojovat za lepší b...
Ano, nepotřebujeme tanky a bomby, potřebujeme nemocnice a školy
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37065846573/ Na světě je mnoho lidí co trpí; psychicky, fyzicky,...
Jsi otrokem politických dezinformací
https://www.flickr.com/photos/gvkb/35297641891/ Jakkoli se nejvíce mluví všude jenom dluzích a ekon...
Politici neberte úplatky, nebo se z toho zblázníte
https://www.flickr.com/photos/gvkb/32897428336/ Podívejme se na lidi, daleko od civilizace, u nich ...
Ano, vysokoškoláků je na světě jako much
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37194736694/ Období, ve kterém platilo něco trvale končí, přichá...
Ano, volby jsou vždy a všude politické šachy
Každý kariéristický politik kalkuluje a používá strategie, aby tak vyhrál a získal zde moc a tím i...
Ano, pod svícnem nemůže být v EU tma
Vysokoškoláci jsou zabednění. Každý vysokoškolák se mnoho věnuje jenom svojí úzké specializaci a v...
Ano, smrt eliminuje problémy
Smrt řeší dokonale všechny problémy. Kde není život, tam není ani problém. Život je postaven na eg...
Prezident ředitel celebrita, to je elita
Vše je zde o protikladech, napětí mezi protiklady, je zdrojem energie, který zde se vším pohybuje,...
Zániky kultur a civilizací
Život je práce a práci určuje a kontroluje situace, práce je výkonem, který je možný díky příkonu,...
Ano, nechci být vaším prezidentem
Neustále to slyším, že bych měl být zde vaším milovaným prezidentem, aby se lidi měli líp, tento n...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu