Je GVKB super celebrita?

IMG_8668

Žijeme v době optimalizace a automatizace, o tom nepochybuje ani ten, kdo je zde věčným skeptikem, za vším je ekonomika a psychika, nedostatek hodnot nás nutí k optimalizaci a automatizaci, protože jinak nemáme šanci zde normálně existovat. Podívejme se na bezcitné likvidování Židů a Romů po milionech, pomocí moderní vědy a techniky, za druhé světové války u Nacistů, nebyla to vlastně jenom optimalizace a automatizace, subjektivně byl vrchol optimalizace a automatizace nákladní vůz, který zabíjel lidi pomocí výfukových plynů. Plynový vůz byl automobil přestavěný na mobilní plynovou komoru. 
Vozidlo mělo vzduchotěsné oddělení, kam byly uzavřeny oběti a potrubím sem byly od motoru vedeny výfukové plyny. Oběti tak byly zabity oxidem uhelnatým. Plynový vůz byl poprvé vyvinut a použit sovětskou tajnou policií NKVD během Velké čistky. Později byl jednou z vyhlazovacích metod používaných nacistickým Německem k zabíjení civilistů. Yperit je vojenský plyn, který byl použit Němci v první světové válce, poprvé byl v boji použit v září 1917 u belgického města Yprès, podle kterého získal název, takže zde máme 100 výročí použiti prudce jedovatého plynu k vraždění lidí ve velkém. 
Armády používají nejmodernější vědu a techniku už mnoho tisíciletí k tomu, aby vyhráli nad nepřítelem, podle hesla, z cizího krev neteče. Život je bojem o potřebné hodnoty, dobrota je zde žebrota, bylo a bude! V současnosti se už vraždí pomocí dluhů, pokud se někdo dostane do nesplatitelných dluhů, tak spáchá sebevraždu, tato ekonomická metoda je výhodná v tom, že mocný a bohatý vrah snadno unikne potrestání. 
Všechny snahy o nenásilí, se evolučně ukázali jako naivní utopie, existenční úspěch je prioritou, kolem které se zde vše točí už od té doby, co se naučil pyšný sobecký člověk, lhát a krást. Zloděj honí zloděje, lhář honí lháře, parazit honí parazita, atd. kdo zbaběle uteče před druhými, ten nad druhými vyhraje, dobře se před sobci utajil, dobře si zde i žil, jako král a prezident, nebo jako super celebrita.

Umělá inteligence komentáře moderuje