Jak si zde užít život optimálně

IMG_8657

Vše točí kolem toho na čem jsme závislí, deprese je následkem toho že nemáme to, na čem jsme závislí, čím více je zde lidí, tím obtížnější je zde získat to, na čem jsme závislí, pokud je zde lidí všude jako sraček, tak logicky život všech lidí stojí za veliké hovno. 
Následkem je vždy revoluce nebo válka, v minulosti přelidnění likvidovali i; hladomory, epidemie, veliké stavby, atd. svět byl vždy rozdělen na mocné a bezmocné, bohaté a chudé, všechny snahy o to eliminovat parazitování mocných na bezmocných, bohatých na chudých vždy selhali.
Moc a bohatství je totiž silně návyková droga, a pokud tuto drogu nemá agresivní člověk, tak se on psychicky zhroutí, a konzumuje slivovici a cigarety. Vše co zde získáváme to je zde dočasně, jenom smrt je zde trvale a nikdo z lidí jí neuteče, hromadíme hodnoty a nikdy nevíme, kdy zemřeme. 
Jak si zde užít život optimálně, dobře zde žil ten kdo se dobře utajil, proto se mocní a bohatí lidé dobře utajují před bezmocnými a chudými lidmi. Koncentrační tábory s plynovými komorami ukázali to, že mocným a bohatým lidem na bezmocných a chudých lidech nezáleží, vše je zde jenom pokrytecké divadlo a pod maskou anděla, čert skryt je. 

Umělá inteligence komentáře moderuje