Ano, vše je zde o svatých dezinformacích

IMG_8674

Bohem to je, co díky výhodám a jistotám s něčím sobecky manipuluje, a proto je on, zde pánem a Stvořitelem, když můžeme s lidmi manipulovat z pozice svaté autority, cítíme se božsky, ten kdo je manipulován, věří v to, že se stane tím, kdo manipuluje, jsme všichni jenom bezcharakterními kariéristy, kterým peníze nesmrdí. 
Opice s královskou korunou na hlavě, je pořád jenom hloupá opice, a trpaslík co stojí na vysoké hoře, není obrem, vše je zde o svatých dezinformacích, pravda je už jenom v přírodě, příroda nám nepotřebuje lhát, základním zákonem přírody je, kdo zaváhá, ten nežere.
Vždy se ptejme co je za tím, za vším zde je toužení po výhodách a jistotách, jenže nadbytek vytvoří nedostatek, aby zde měla elita paláce plné sluhů tak zde musí být mnoho ubožáků, co žijí na dluh a bojí se exekutorů. 
Za každým zlem, zde je nemocný člověk, který se snaží parazitovat na těch, co jsou zdraví, dobrota je zde žebrota, z díla spatříme tvůrce, jaké je zde dílo svatých autorit, co rozhodují pyšně o nás bez nás? 
Tím dílem je deprese u; politiky, náboženství, ekonomiky, školství, rodiny, psychiky, atd. pokud si naivně zvolíte za ekonomické a politické pastýře vlky v beránčím rouše, nemůžete se divit tomu, že máte už mnoho generací zde všude blbou náladu.