Ano, vše jde díky inteligenci zneužít k sobeckému zisku hodnot

https://www.flickr.com/photos/gvkb/24052353048/

Čím více jsou lidi inteligentní, tím více i lžou, říkat pravdu to dneska už není v módě, protože dobrota je žebrota, v módě je lhát tak, aby si druzí mysleli, že mluvíte pravdu, jde o dezinformace, pomocí kterých inteligentní lidé manipulují s hlupáky. Začíná to pohádkami, kde dobro porazí zlo, a vše skončí nakonec dobře, a končí to; ekonomikou, politikou, reklamou, filosofií, náboženstvím, uměním, vědou, atd. vše jde díky inteligenci zneužít k sobeckému zisku hodnot, nejhorší je zrada od někoho, kdo je vám blízký, a takováto zrada má za následek často psychické problémy, a léčení pomocí silných léků na hlavu, nebo amatérsky pomocí cigaret a alkoholu. 
Podívejme se na vynález dynamitu, vynálezce si naivně myslel, že lidi využijí explozivní sílu k trhání skal, ale lidi použili třaskavinu na zabíjení lidí, proto je zde Nobelova cena za nové vynálezy, někdy tuto cenu bohužel dostanou i lidi co si jí nezaslouží, díky protekci. Pravda je v přírodě, příroda nemusí lidem lhát, ona to nemá zapotřebí, v přírodě je vše jednoduché, a tak zde nejsou potřeba pyšné a sobecké elity, které by zde někoho zastupovali. Vše už bylo přírodou lidem řečeno, ale lidi neslyší a nevidí, protože jsou opilí výhodami a jistotami které jim přináší konzumní civilizace, vše směřuje zase k veliké dlouhé válce, ve které zemře mnoho miliónů lidí zcela zbytečně, komu není rady od přírody, tomu není ani možno už pomoci. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.