Ano, vládnou nám amatérští ideologové

IMG_8646

Pokud na to jako prezident, nebo ministr, profesionálně díky stáří už nemám, tak musím být logicky nahrazen někým, kdo na to jako profesionální ideolog má kvalifikaci, a sílu prosadit to, co je pro lidi u nás správné, nepotřebujeme investovat do nesmyslů a pitomostí, potřebujeme investovat do toho co zde odstraní amatérskou zaostalost v nás a okolo nás, je třeba přejít k profesionální vyspělosti, z díla se pozná tvůrce. 
Lidi zajímá růst jejich kupní síly, a to že zde budou mít výhody a jistoty, lidi nezajímá to, že se zde nepřizpůsobivým občanům vede zle, ten kdo se konzumní kultuře nepřizpůsobí, může od nás svobodně odejít do ciziny, nikoho zde násilím nebudeme držet, nestojíme zde o profesionální pobírače sociálních dávek a podpor v nezaměstnanosti, potřebujeme jenom lidi, co budou platit po celý život veliké daně, abychom měli zase v bance zlato a nemuseli žít na dluh. 
Je třeba skončit s tím, že je na stát přisáto mnoho subjektů a objektů, stát není dojnou krávou pro lenochy a ubožáky, stát je zde od toho, aby sloužil jenom těm, co zde trvale platí; daně, poplatky, pokuty, clo, atd. My jsme tady doma, a nikdo nám nebude z ciziny pyšně sobecky říkat, co je pro nás správné a co je chybné, ať se každý cizí národ stará jenom o sebe, pokud si nějaký hloupý národ k sobě pozve lenochy a hlupáky s tmavou pletí, je to jeho problém, s jinověrci nebudeme mít smilování, a budeme je napichovat na kůly, my jsme tady doma. 
Naší vírou je mít se zde ekonomicky a psychicky dobře, nevěříme tomu, co nevede k tomu, že se zde budeme mít ekonomicky a psychicky dobře, jestli je někdo ideologický blázen, tak ať se nechá zavřít do blázince, a zde se o něj personál profesionálně postará. Je to pořád dokola o kariéristickém pokrytectví, už zde bylo dost zlých vlků, co se maskovali na hodné ovce, kázat utahování opasku a sám si opasek povolit, o tom je současná politika, z díla je spatřen tvůrce. Prý se u nás nemohou zvednout mzdy, a snížit ceny za služby a zboží, jsme jenom chudou kolonií, ve které vládnou bohatí západní kolonialisté, stali se z nás konzumní otroci, co musí sloužit otrocky západu a musíme už mnoho let držet hubu a krok.

Umělá inteligence komentáře moderuje