Ano, vaše štěstí je uzavřeno v konzervě

IMG_8628

Život je jako otevírání plechové konzervy, jde o to mít optimální systém, pomocí kterého konzervu otevřete. Toužíte po tom být v něčem nejlepší, protože se chcete mít zde dobře, vaše štěstí je ale uzavřeno v konzervě, a pokud nemáte optimální systém, pomocí kterého konzervu otevřete, tak nebudete šťastní. Otvírákem zde je vaše; tělesné, psychické, ekonomické, atd. zdraví, nemůže být šťastný ten kdo je nemocný! 
Vše je zde soutěž a boj o výhody a jistoty, v tomto boji uspěje ten kdo je zdraví to je logické, každý chápe co je to tělesná a psychická nemoc, ale mnozí nechápou, co je to ekonomická nemoc? Ekonomická nemoc je to, že máte chybné ekonomické priority, a tak si místo dobrého jídla a dobrého oblečení, koupíte raději; alkohol, cigarety, kafe, marihuanu, čokoládu, drahý mobilní telefon, drahé osobní auto, drahý veliký dům, atd. 
Nemocný není jenom jedinec, nemocný může být i veliký národ, nebo veliká korporace, nemoci jsou nakažlivé a tak vás může okolí nakazit mnoha nemocemi, mnohdy jedinou cestou k uzdravení je utéci z národa, který je mnoho nemocný, a byl tak zařazen statisticky mezi nemocné národy. 
Představte si, že se máte v zaměstnání dobře, ale nejednou je zde nový ředitel, který je idiot, a tak se máte v zaměstnání zle, pochopitelně si budete hledat jiného zaměstnavatele, jak je vůbec možné, že se zde stane ředitelem, nebo prezidentem idiot? Příčinou je zde svatá teorie, která nahradila potřebnou praxi, podívejme se na teoretické diplomové práce, jejich využití v praxi je logicky nemožné, teorie to je program plný chyb, který si neporadí s problémy, a praxe to je inteligence, která si s problémy poradí. 

Umělá inteligence komentáře moderuje