Ano, váš odpor je marný, budete globálně digitalizováni

IMG_8625

Jsi nula díky mnohému, co tě omezuje. Naše konzumní civilizace se točí kolem omezování lidí v mnohém a omezování dělá z lidí nuly, co je to; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, věda, reklama, školství, atd. jsou to sítě, které nás omezují a dělají z nás nuly, pokud se tomuto omezování postavíme, tak tvrdě narazíme. 
Obrazně si představme, že máme krám na vesnici a zde je omezený počet zákazníků, který má omezené ekonomické zdroje, můžeme sice krám zavřít, a odejít do města, zde ale narazíme za veliké obchody, a nijak si nepolepšíme. Podobné je to i s časem, pokud věnujeme čas jednomu tak na jiné už nemáme čas, omezení jako takové ale není problémem, pokud je omezení v normě, a je pod kontrolou, jak dochází k tomu, že omezení není v normě a pod kontrolou. 
Příčinou je zde hlad po úspěchu, je zde mnoho jedinců a mnoho organizací, co pro úspěch udělají cokoli, následkem je konzumní očistec ve kterém jsi nula! Odsuzujeme mnoho znásilnění ženy, ale mnohem horší je ekonomické znásilnění, pomocí dluhů, zde spravedlnost selhala, a nedokáže potrestat lidi a organizace, co nás pomocí dluhů znásilňují ekonomicky. 
Pracuj na doraz mnoho let, a když už jsi starý, tak se běž utopit, o tom je moderní konzumní civilizace, kde dostaneš starobní důchod v 70 letech. Je to ekonomická hra, kterou musíš přijmout, jinak skončíš na okraji společnosti jako bezdomovec, mnohokráte zde bylo mnoho snah tento problém eliminovat, všechny tyto snahy se ukázaly jako naivní. 
Je třeba provést radikální změny, lidi vyplní dotazníky na internetu a po vyplnění se jejich těla eliminují v krematoriu, moderní digitální člověk nebude mít tělo, ale bude jenom programovou a databázovou konzervou ve virtuálním světě kde bude programátorem. Na fyzickou práci zde budou jenom stroje a roboti, nebude už potřeba na nic živý člověk, který by zde fyzicky a psychicky pracoval za mzdu. 
Podívejme se na to, jak je zde veliký nedostatek programátorů, a jak nikdo nechce zaměstnat lidi, co nemají vysokou školu, nebudeme se už rozmnožovat pomocí sexu, ale budeme se rozmnožovat virtuálně, ostatně podívejte se na děti, jak žijí ve světě počítačových her, a o tom to je. Evoluce je jako řeka událostí, každá přehrada na této řece je zde dočasně, váš odpor je marný, budete globálně digitalizováni.

Umělá inteligence komentáře moderuje