Ano, myslíme a jednáme podle situace

IMG_8644

Přichází doba kdy je zde; deprese, drogy, nezaměstnanost, bída, prostituce, mafie, kasty, špína, atd. jak na to máme optimálně reagovat? Je to třeba řešit radikálně sebevraždou, vezmete si na tělo výbušniny, a odpálíte se někde, kde je mnoho bohatých lidí. Je třeba upozornit na to, že EU společnost už nijak neřeší to, že zde jsou lidi, co jsou ekonomicky a psychicky na dně, vše zlé je zde pro něco dobré, společnost jenom dneska zajímá to, jak lidi ekonomicky a psychiky vyždímat, a když už je nelze ždímat, tak je společnost odkopne, a je jí jedno, že někdo zemře, díky hladu nebo zimě. 
Vzít si do ruky cedule, kde si stěžujete na to, že se máte ekonomicky a psychicky zle, to je už k ničemu, musí umírat mnoho lidí, a teprve potom se centrální systém změní k lepšímu, vždy tomu tak zde bylo, po dobrém se zde nikdy ničeho nedosáhlo. Jsem proti jakémukoli vandalismu, ale pes zahnaný do kouta, pokouše i svého pána, sobecká EU společnost musí už konečně pochopit, že je třeba globálně zavést základní nepodmíněný příjem (všeobecný základní příjem, univerzální základní příjem, občanský příjem, občanský plat, garantovaný příjem), je navrhovaný systém sociálního zabezpečení v podobě pravidelné peněžní dávky vyplácené ve stejné výši všem lidem v EU a bez jakýchkoli podmínek. 
Jako takový by mohl potenciálně zcela nahradit současný složitý EU systém sociálního zabezpečení. Pokud bychom zrušili v EU; sociální dávky, důchody, politiku, náboženství, umění, sport, byrokracii, armádu, policii, vězení, atd. a nahradili je garantovaným příjmem, ve stejné výši v EU pro všechny, stačilo by to třeba u nás na dvanáct tisíc korun měsíčně na osobu, což je zhruba u nás průměrný starobní důchod, tento příjem by zde byl od 18 let člověka do jeho smrti. 
Mnozí namítnou, že by zde byl nedostatek zaměstnanců, protože by se lidem už nevyplatilo chodit pracovat. Je třeba pochopit to, že myslíme a jednáme podle situace, protože jsme inteligentní, budete si chtít koupit auto, nebo zařízený byt, a nebudete na to mít peníze, tak začnete pracovat, i když pobíráte od EU každý měsíc garantovaný příjem, utrácení peněz je pro lidi drogou, podívejte se na Miloše Zemana, je ve věku kdy nemusí už pracovat, a přesto on zde tvrdě pracuje, jako prezident, i když už má velmi špatné zdraví.

Umělá inteligence komentáře moderuje