Ano, je třeba začít mazat to co je chybné

IMG_8651

Podívejme se z nadhledu na naši kulturní civilizaci, z nadhledu spatříme vše co je zde chybné a to bychom zde měli logicky i smazat. Podívejme se do přírody, zde je mazání toho, co je chybné, přirozenou součástí přírody. Nejvíce chybné zde jsou všechny lidské ideologie, svět není ideální, a žádná lidská ideologie, v rovině politiky nebo náboženství, to nemůže nikdy po dobrém nebo po zlém změnit! 
Je třeba přijmout pravdu takovou jaká je a nesnažit se o to pravdu nahrazovat ideologiemi, to že se nazveme bratry nebo soudruhy, je jenom divadlo, ve skutečnosti je ten druhý jenom naším konkurentem, a dobrota k druhým je zde žebrota. 
Zavedou se GVKB vypínací čipy do těla, dálkově ovládané, ten kdo nebude pro ekonomiku užitečným, toho GVKB čip vypne v době, kdy bude on spát, strach z vypnutí ve spánku, bude optimální stimulací pro lenochy a parazity. Nebudou zde pro nikoho výjimky, GVKB čip vypne i; krále, císaře, šlechtice, papeže, dalajlámu, prezidenta, ministra, diplomata, ředitele, celebritu, milionáře, dělníka, ubožáka, atd. 
Moderní digitální čipový GVKB systém, bez problémů může monitorovat globálně všechny lidi, není třeba lidi nějak násilně omezovat pomocí centrální ideologie v tom, co se smí a co se nesmí, stačí jenom neustále vypínat lidi, co mnoho chybují. Takto se ušetří mnoho peněz za lidi, co zde na nás sobecky parazitují, a zbaběle odmítají odejít z tohoto světa. Nejsme tak bohatí, abychom si zde mohli dovolit živit lidi, co na nás sobecky parazitují, a ještě se smějí těm, co musí pracovat za ubohé mzdy.