Ano, eliminování nepřizpůsobivých idiotů je optimální

IMG_8629

Dobrota k nepřizpůsobivým idiotům má za následek krizi a tím i depresi u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, vědy, psychicky, atd. nepřizpůsobiví idioti se nám globálně přemnožili, a tak je musíme logicky optimálně eliminovat, když to nejde už po dobrém, musíme to řešit po zlém. Podívejme se na porno stránky, je to normální, jak se zde nepřizpůsobiví idioti k sobě chovají? 
Je třeba zavést rozdělení lidí na kategorie, podle toho jak je člověk zde objektivně pro systém potřebný, zavede se každoroční certifikace potřebnosti a lidi budou muset na oblečení nosit číslo, které ukáže nakolik je zde člověk potřebný, všimněme si toho, že nepřizpůsobiví idioti jsou zde nepotřební, a podle toho s nimi musí i konzumní systém jednat a musí skončit jejich sociální a jiná podpora, jak si to zde uděláme takové to zde i budeme mít. 
Zavedou se na Sibiři GVKB převýchovné tábory pro nepřizpůsobivé idioty, zde budou mít vše pod kontrolou GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí a každý bude mít na krku GVKB nesnímatelný digitální obojek, který bude nepřizpůsobivé idioty vychovávat, pomocí elektrošoků. 
Všude se zavede globálně digitální kontrola, která bude hledat nepřizpůsobivé idioty a policie je bude zatýkat a umísťovat do letadel co letí na Sibiř. Nikdo zde nebude mít imunitu a výjimku, kontrola lidí je základem pro fungující konzumní civilizaci, pevnost řetězu určuje nejslabší článek, a nejslabším článkem je zde nepřizpůsobivý idiot.