Změna k lepšímu zlepší náladu

IMG_8745

Dost už bylo skepticismu a blbé nálady, je třeba začít se změnami k lepšímu, je třeba začít eliminovat bez milosti chyby v nás a okolo nás, dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, a společnými silami můžeme dosáhnout dokonalosti tím, že se nebudeme bát bojovat za nový lepší svět, ve kterém už nejsou bohatí parazité, co z nás po mnoho tisíciletí dělali jenom ubožáky. 
Podívejme se na včely a mravence to je náš vzor, lidi se budou klonovat a geneticky modifikovat, na čelo každý dostane inteligentní GVKB čip, který zablokuje mozku přístup k realitě, co existuje okolo těla, váš modifikovaný mozek se bude starat jenom o vaše tělo, a už nebude muset myslet na to, jak zde sobecky uspět, ve veliké konkurenci. Dlouho jsem nemohl přijít na to co je to blahoslavený člověk chudý duchem, dneska už vím, že je to GVKB moderní digitální člověk, který je naklonovaný, geneticky modifikovaný, s GVKB čipem na čele. 
Vše se evolučně zdokonaluje, a sobecký člověk nemůže být zde jenom dobře utajeným zbabělým divákem, i on musí projít procesem velikých evolučních změn. Každý člověk konečně dostane na čelo GVKB identifikační globální číslo, vše už bylo kdysi dávno předpovězeno ve svatém písmu, ano přichází nová svatá doba, kdy se předpovědi konečně o novém pozemském konzumním ráji naplní. Dosud jste žili jako hříšné opice, a po veliké GVKB transformaci, se z vás konečně stanou GVKB bohové, co budou žít na věčné časy bezstarostně v konzumním GVKB ráji. Kdo nic nemá, nemusí se už o nic ani starat, nebudete nic mít, o tom je GVKB změna k lepšímu, vždyť toužení, to je jenom soužení.