Zamyšlení nad konzumními systémy

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37904046721/

Někdo vám řekne něco zlého, a má radost z toho že je vám z toho zle, zlý člověk je divoký člověk, který nebyl zkrocen pomocí otroctví, naši civilizaci stvořili otroci, a otrokáři naši civilizaci zase vandalsky neustále ničí, za lidským vandalstvím, jsou vždy mocní a bohatí otrokáři. 
Podívejme se na války, které jsou vrcholovým projevem vandalství, války chtějí vždy jenom otrokáři, naopak otroci chtějí mír! Adolf Hitler a jeho rasistický nacismus je klasickou ukázkou vandalské asociální ideologie, díky které zemřelo zbytečně mnoho lidí a zničilo se mnoho hodnot, je třeba se konečně z minulosti poučit, a zamezit konečně tomu, že zde budou existovat zlí otrokáři. 
Ryba smrdí od hlavy co zde má moc a bohatství, nadbytek vytváří nedostatek, vždy ti silnější a chytřejší se budou zde snažit o to, aby se měli lépe za každou cenu! Když to nejde s něčím už po dobrém tak se to řeší po zlém, lidi se digitalizují pomocí GVKB dotazníků na internetu, po digitalizaci se jejich těla v GVKB krematoriu eliminují, a místo lidí zde budou jenom GVKB inteligentní roboti. 
Když je potřeba čistá rasa tak tou čistou rasou budou GVKB roboti, zde je jasný rozdíl mezi robotem, který maká jako robot, a ubohým člověkem, který neumí makat jako robot. Co bylo, to bylo, období ve kterém volové co měli vysokoškolské vzdělání, dělali veliké voloviny končí, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě brzo bude čekat. Místo peněz a zákonů zde bude jednoduchý systém, založený na neustálé optimální kontrole výkonu a kvality, vše co nebude kvalitní a výkonné, to se bude automaticky globálně recyklovat. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.