Vše směřuje k polotovarům a hnutí udělej si to sám

https://www.flickr.com/photos/gvkb/24052268448/

Ano, nemám na tebe čas. Každý by si rád přečetl něco hezkého na internetu zadarmo, ale nikdo nechce na internet psát něco hezkého zadarmo, dobrota je přeci žebrota, chceš něco hezkého a hodnotného číst, tak si kup drahou knihu a zaplať tak čas tomu kdo knihu napsal. Představme si, že by se vzdělání neplatilo z daní, následkem by byl nevzdělaný národ, protože platit za vzdělání, to považujeme za špatnou investici. 
Dneska je zde už mnoho vzdělaných lidí, pro které zde není uplatnění, co z toho plyne? Dobrota se musí dávkovat podobně, jako se dávkují léky, nemůžeme léky rozdávat každému, kdo natahuje ruku, ale musíme je dávat jenom skutečně nemocným, a stejně tak musíme podporovat ekonomicky jenom ty, co si to zaslouží, a u kterých se nám to i vyplatí. 
Nemá smysl podporovat nepřizpůsobivé jedince, co zde neplatí nikdy žádné daně. Představme si třeba YouTube, na které se přístup musí platit, do kina taky musíte zaplatit vstupné, provozovatel by schvaloval každé video, a tak by z YouTube zmizela chybná videa, která nemají žádnou hodnotu pro diváky. 
Podobně to ostatně už funguje u prodeje profesionálních fotek na internetu. Vše je, obchod já ti poskytnu čas a ty mě za to poskytneš peníze nebo něco jiného co má hodnotu, pokud za můj čas nic nedostanu tak na tebe nemám čas, abych mohl žít musím hodnoty mít tak funguje konzumní sobecká společnost. 
Vše směřuje k polotovarům a hnutí udělej si to sám, proč by nemohla být politika bez politiků, lidi by si vše odhlasovali pomocí internetu a mobilních telefonů, použil by se princip z internetového bankovnictví, pokud snížíme díky optimalizaci a digitalizaci daně o 90% tak tím ušetříme čas a peníze, vše jde dneska naprogramovat, a každá organizace, tak může ušetřit až 90 % všech nákladů. Otázka nezní, kdo zde bude za rok prezidentem, ale budeme za rok ještě potřebovat díky optimální GVKB digitalizaci prezidenta a politiky? 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.