Víš, proč jsi existenčně neúspěšný?

IMG_8700

Na internetu je neustále mnoho lidí co naříká nad tím, že jsou neúspěšní, jenže nikdo jim ještě neřekl, proč jsou neúspěšní a tak mají deprese. Jsi neúspěšný, protože jsi psychicky nevyrostl, vše se zde točí okolo psychického růstu, psychický trpaslík, který stojí na vysoké hoře, je pořád jenom psychický trpaslík, i kdyby měl zde nějakou vysokou státní funkci. 
Z díla je spatřen tvůrce, nikoho nezajímají tvoje úspěchy a tituly, každého zajímá tvoje dílo, které zde po tobě zůstane, i když zemřeš, 99% lidí po sobě nezanechá žádné hodnotné dílo, protože zde jde o psychické trpaslíky. 
Napiš do vyhledávače Google svoje jméno a přímení, poznáš to, že jsi jenom ubohý psychický trpaslík, s nulovou hodnotou pro druhé. Roste to co má zde správné priority, správnou prioritou je být tím čím jsi, a nehrát si na to nejsi, vše zde zkus, a dobrého se jako klíště drž, co tě nezabije, to tě posílí do nového boje.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.