Štěstí dělá z mocných a bohatých parazitů svaté idioty

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37873280922/

Někdo zde má existenční veliké štěstí, a stane se z něj mocný a bohatý parazit, netrvá to dlouho, a z parazita se stane svatý idiot, který si myslí o druhých, že to jsou idioti, každý podle sebe posuzuje druhé. Abychom poznali, kdo je, a kdo není zde idiot, musíme se podívat z blízka objektivně, na dílo druhých lidí, z díla spatříme velikost idiotů. 
Dílem velikých idiotů je deprese u; politiky, ekonomiky, morálky, filosofie, rodiny, psychiky, atd. kam vstoupí noha svatého idiota, tam mnoho let nic už nevyroste. Nejde si nevšimnout toho, že je zde; kariérismus, dezinformace, kasty, rasy, kategorie, třídy, imigrace, revoluce, válka, terorismus, mafie, sekty, drogy, prostituce, korupce, tunelování, podrazy, kleptokracie, atd. příčinou jsou logicky svatí idioti. Každý kdo zde má k dispozici sekretářku a služebního řidiče, ten je zde i svatým idiotem, nemoc a štěstí, nejde dlouho utajit. 
Svatí idioti, mají i svatá hesla, podle kterých myslí a žijí; po mě potopa, z cizího krev neteče, dobrota je žebrota, kdo nelže a nekrade, ten idiotem je, atd. Pokud by volby, mohli z politiky eliminovat svaté idioty, tak by je svatí idioti zakázali, proč jsou na politických kandidátkách, jenom samí svatí idioti? 
Na veliké ryby zde nejsou sítě, a tak nadnárodní korporace tunelují národní ekonomiky, a zisky si ukládají do daňových rájů, sledujme pohyb peněz, a zjistíme kde je na světě nejvíce svatých idiotů. Peníze jsou pro svaté idioty tvrdou drogou, pokud se ze svatého idiota stane díky nedostatku štěstí ubožák, tak většinou svatý idiot spáchá zbaběle sebevraždu, tak jako to udělal třeba svatý idiot Adolf Hitler

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.