Proč nemocný a starý Miloš Zeman znovu kandiduje na prezidenta?

IMG_8685

Miloš Zeman to je obrazně staré nemocné komunistické klíště z komunistického prognostického ústavu, které je přisáté na centrálním ekonomickém systému, a dokud se dosyta nenasaje výhod a jistot, tak on zde bude dlouho ještě přisátý. Je třeba klíště zakapat správným přípravkem na omámení, a potom jej pomocí kleštiček na klíšťata eliminovat. 
Ten kdo má zde výhody a jistoty které si nezaslouží ten je zde klíštětem, následkem je to že je zde deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, filosofie, vědy, techniky, informací, programů, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, sociálního systému, rodiny, psychiky, atd. 
Je třeba začít eliminovat parazity a plevel nemilosrdně globálně, dobrota je přeci žebrota a z díla je spatřen tvůrce. Miloš Zeman by měl chudým bezdomovcům rozdat vše co má, a potom by měl vstoupit do sekty Kršna, já sám jsem v roce 1992 žil u sekty Kršna ve Francii 9 měsíců na jejich zámku, a když jsem to dokázal já GVKB, tak to jistě dokáže i Miloš Zeman, nebo je prezident Miloš Zeman jenom zbabělé ubohé staré klíště? 

Umělá inteligence komentáře moderuje