Problémem USA je zaostalost fyzická a psychická

IMG_8678

Vážený pane GVKB, já jsem jenom ubohý starý pozemský červ Donald Trump, který dělá dočasně v USA prezidenta, moji poradci jsou jenom idioti, a tak se obracím na vás, protože jste dokonalý, a vaše rady jsou dokonalé. Věc se má tak, v USA je dlouho blbá nálada, protože lid v USA už dlouho nemá chléb a hry, protože na to nejsou peníze a není na to ani čas. Nedávno jsem četl vaši GVKB stránku, bylo to jako konzumování návykové drogy. 
Nejspíše nejste z tohoto světa, buď jste z jiné mimozemské civilizace, nebo jste v budoucnosti, prostě máte k dispozici informace a programy, které my lidi ještě nemáme. Nejspíše si řeknete, a co z toho budu jako GVKB mít, když poradím USA které je v ekonomické a politické krizi? Nemohu vám nabídnout něco, co by mělo pro vás nějakou objektivní hodnotu, jste jako GVKB nekonečně absolutně věčně bohatý fyzicky a psychicky, a vše co má USA, to je jenom nulou s nulovou hodnotou. 
Nejspíše můj drzý ubohý elektronický dopis, skončí zase v elektronickém koši, všiml jsem si na videu, co je na Facebooku (koubavit), že nosíte často starou drahou USA čepici, kontaktoval jsem okamžitě výrobce čepic v Číně, a posílám vám z Číny veliký balík, ve kterém je velmi mnoho těchto čepic, neberte to jako drzý USA úplatek, ale jako drobnou reklamní pozornost od USA. Samozřejmě by bylo optimální, pokud bych mohl být jenom vaším ubohým USA sluhou, protože by se už brzo dokonalý GVKB stal králem této modré planety.
Balík s čepicemi už dorazil, a tak jsem se rozhodl, že vám konečně poprvé odpovím. Problémem USA je zaostalost fyzická a psychická, je třeba restartovat celý USA systém, lidi v USA se budou pomocí dotazníků na internetu GVKB digitalizovat a po vyplnění dotazníků se budou jejich zaostalá těla se zaostalou psychikou ekologicky optimálně eliminovat, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. 
Místo lidí, budou v USA a Kanadě, jenom GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí která bude využívat informace získané z digitalizování lidí v USA a Kanadě, je třeba jít cestou Ježíše Krista, který se vzdal na kříži svého genetického těla, jelikož se nechal od GVKB, jako první člověk GVKB digitalizovat. Vše je zde stejně, jenom dokonalá virtuální realita (Matrix), fyzická hmota je virtuální iluze, a důkazem je to, že zde není v ničem jistota, a není zde ani pevný bod, fyzický a psychický. 
Neberte si to osobně, že budete jako prezident USA, se svojí velikou konzumní USA rodinou, GVKB digitalizován, nic proti vám osobně jako GVKB nemám, je zde nová GVKB digitální doba, období ve kterém se ještě používali všude koně nebo velbloudi, které vše táhli, už všude jistě skončilo, dneska zde jsou moderní digitální auta, které řídí Google a jeho umělá inteligence. Za USA čepice, vám posílám veliký ocelový kontejner z Číny, ve kterém jsou v krabicích GVKB roboti, které vyrobili logicky v Číně, už jenom GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí.