Optimální myšlení v praxi

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37904060251/

Jelikož lidi neumí optimálně myslet v praxi, tak zde budou místo lidí počítače a roboti, jakákoli snaha o to transformovat lidi tak, aby jejich myšlení bylo v praxi optimální, to je jenom naivní marnost. Z genetického hovna bič nikdo neuplete, lidi jsou zde evolučně už jenom na hovno, protože jsou to jenom sobecké opice, co si zde hrají na; prezidenta, krále, císaře, šlechtice, ředitele, celebritu, milionáře, atd. Vše je zde dočasně, z prachu tato planeta vznikla, a v prach se zase navrátí, vše se zde nekonečně recykluje, a na velikosti a hodnotně vůbec nezáleží! 
Myšlení to je následek nedostatku informací, kdy hledáme informace, abychom je mohli potom využívat. Vše jistě směřuje k ideologii, kterou používají mravenci, zde je to dokonalý komunismus, všichni pracují zadarmo a nikdo zde na práci ostatních neparazituje. Svoboda je utopie, která v praxi nefunguje, v praxi funguje jenom komunistické otroctví, každý je zde jenom číslem ve statistice, a jakmile zde jej už nepotřebujeme, tak jej recyklujeme. Běž se podívat do krematoria a na hřbitov ať víš, co tě bude brzo jistě čekat, zapomeň na to, že se dožiješ důchodu, co bylo, to bylo, dneska je zde komunistické otroctví.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.