Nejsou peníze, není láska, dobrota je žebrota

IMG_8739

Podívejme se z blízka na mocné a bohaté lidi, jsou to lháři a zloději, nebo jde o dědice po lhářích a zlodějích, poctivou prací, zde nikde nikdo nezbohatl, a nezískal moc. Často slyšíme o tom, že něco musíme, položme si otázku, a musí konat to samé všichni lidi? Dojde nám, že to samé nemusí konat všichni lidi ale jenom určitá skupina lidí, pokud zde jsou povinnosti, tak zde musí být i odpovídající práva, a o tom to je! 

Podívejme se na to, že ráno z bytů ve městech odchází většina lidí, protože tam musí být, aby konzumní systém fungoval, když někdo onemocní nebo zemře tak se nic neděje, a systém dále bez problémů funguje, ano je to celé jenom divadlo a obchod, když si řekneš, že vycházet ráno z bytu je chybou, tak se nic nebude dít. Je to celé o stimulaci, naše vědomí a naše inteligence miluje stimulaci, dobrota je přeci žebrota. 

Takový motor u auta bez paliva nefunguje, ale od člověka se často chce, aby on fungoval bez peněz? Jsem už ve starobním důchodu a poznal jsem mnoho ekonomických systémů, všude jsem se setkal se lží a zlodějnou, lidi jsou čerti, co si zde hrají na anděly. Prý zde je demokracie, protože lidi si mohou svobodně zvolit svoje politické zástupce, přitom mě dávají papíry, kde jsou už natištěná jména lidí které vůbec osobně neznám. 

Já si chci zvolit ale někoho koho osobně znám, tato možnost zde ale není! Je to jako bych byl v knihovně, kde nejsou takové knihy, které se mě subjektivně líbí, protože tyto knihy, jsou na černé listině, a tak nejsou v knihovně. Proč jsou zde knihy na černé listině? Příčinou je diktatura, která rozhoduje o nás bez nás, takže centrální diktatura, mě nabízí jenom to, co jí zajistí; výhody, jistoty, popularitu, atd. není zde tedy demokracie, ale je zde diktatura mocných a bohatých elit. 

Prý nejsou peníze na; zvýšení platů dělníkům, sociální systémy, důchody, školství, zdravotnictví, umění, atd. Pro politiky a byrokraty, ale peníze jsou v každém režimu, je to o prioritách, lidi při sexu používají antikoncepci, protože v diktatuře je život bez koncepce, a dítě je zde jenom továrnou na problémy. Propaganda tvrdí lidem, že ten kdo se snaží, ten se zde má i dobře, to platí v případě, že je člověk svobodný a nežije v diktatuře, v diktatuře je vše nastaveno tak, že dobře se zde mají jenom ti, co mají výhody a jistoty, protože jsou v centru diktatury. 

Současná konzumní centrální civilizace se opila do němoty výhodami a jistotami, a teď leží bezvládně na zemi v bezvědomí, je třeba nechat vystřízlivět konzumní civilizaci tím, že centralismus nahradíme decentralizací. Politici a byrokrati se přeškolí na podnikatele a obchodníky, bude zde stát bez státních zaměstnanců.

Nejsou státní zaměstnanci, tak nejsou ani problémy s tím, že by lidi utíkali z jednoho státu do jiného státu, pokud někdo bude v decentralizovaném systému sobecky lhát a krást, tak jej druzí násilně eliminují, a tím bude klid a mír. Nikdo přeci nezabije bližního, ale každý se snaží zabít cizího, o tom to je, že nám vládnou sobecky cizí lidi, které nesmíme zabít za to, že na nás parazitují.