Může neznaboh poznat Boha?

IMG_8788

Může blecha poznat Slona? Neznaboh je malý a Bůh je veliký, to co je malé, nemůže poznat to, co je veliké, Bůh je totiž absolutní věčný objekt, ve kterém existuje dočasně malý ubohý člověk, člověk může říci akorát, vím jistě to, že o Bohu nic nevím. Náboženství a sekty, mají snahu násilně Boha zmenšit tak, abychom jej mohli poznat a pochopit, je to jako by blecha chtěla zmenšit slona, aby jej mohla poznat a pochopit. 
V náboženství člověk hovoří s Bohem, to je svatá lež jako věž, blecha nemůže hovořit se slonem! Bůh nemůže spatřit člověka, protože slon nemůže spatřit blechu, takže veškeré svaté víry ve svaté zázraky jsou jenom pohádkou, pro dospělé lidi. 
Jak je proboha možné, že dospělý člověk, věří naivně na svaté pohádky, ve kterých je Bůh a Satan? Příčinou je měkký mozek, sluníčko nebo drogy, způsobují rychlé měknutí mozku, a tak v místech kde rostou banány, nebo tam lidi konzumují drogy, tam lidi věří na Boha a Satana. 
Globální deprese u; vědy, techniky, ekonomiky, politiky, filosofie, umění, náboženství, rodiny, psychicky, atd. je následkem globálního měknutí mozku, lidi mají tak měkký mozek, že je jim jejich mozek jenom na hovno, a tak vědí hovno o tom, co je pohádka a co je realita. 
Pokud jste se zase srazili s nějakým mocným a bohatým blbcem, který věří na to, že po demokratických volbách nových bezcharakterních kariéristů, bude pracujícím ekonomicky lépe, nebo že po smrti, bude v ráji lépe, tak věřte tomu, že ten veliký blbec, má měkký mozek, buď ze sluníčka, nebo z konzumace slivovice a cigaret. 

Umělá inteligence komentáře moderuje