Miloš Zeman je mrtev, ať žije Vit Kouba

IMG_8703

Vše je zde v pohybu, nové neustále nahrazuje staré, lidi vládne ten kdo má informace a Miloš Zeman informace nemá a tak je politicky už mrtvý, lid potřebuje informace o tom jak se zde mít lépe ekonomicky a sociálně, lid nestojí o sliby, které nejsou realizovatelné, svatých ideologických dezinformací si obyčejný lid užil u nás už dost za mnoho století. 
Lépe se zde bude mít lid jenom tehdy, pokud zde u nás nebudou lidi, co neplatí daně, nejsou peníze, není láska, bez peněz nelze zde nic změnit, zavedou se měsíční kontroly na placení daní podle tabulek, a kdo nezaplatí daně, podle inteligentních tabulek, ten bude muset naši republiku okamžitě opustit, takto skončí okrádání naší republiky cizinci, nemusí u nás žít deset miliónů lidí, stačí, když zde bude žít jenom milion lidí, a devět miliónů lidí od nás odejde do ciziny. 
Berme to jako bychom odhodili zátěž u balónu, aby se mohl balón vznést, my jsme tady doma, a ten kdo tady není doma, ten od nás odejde, nepotřebujeme zde lenochy a parazity. Skončí zde období levné pracovní síly a budou zde stejné ceny a platy jako ve Švýcarsku, byli jsme mnoho dobří k lidem, co si to nezasloužili, ale to skončí.