Marné čekání na štěstí

IMG_8741

Ano, bude lépe, to nám slibují mocné a bohaté autority už mnoho tisíciletí, ale zapomínají nám říci, kdy nám bude všem zde lépe? Někde je chyba v Matrixu, a je třeba tuto chybu konečně nalézt a opravit, tak nám bude všem konečně lépe. Musíme nalézt konečně odpověď na základní otázku vesmíru a života, tou odpovědí jsou sobecké priority, které stvořili sobeckého člověka, který si zde hraje na Boha. 
Štěstí má zde to co je prioritní, aby zde mohl být prioritní mocný a bohatý člověk, tak zde musí být miliony ubožáků, co nemají životní štěstí, a tak marně čekají po celý život na štěstí. Nemoc a sobectví nikdo dlouho před druhými neutají, o tom to je, hlásat pravdu a lásku je pokrytectví, pokud jsi lhář plný nenávisti! Jak být zde prioritním člověkem který má zde moc a bohatství o tom je konzumní centralismus. Není zde demokratický kapitalismus, je zde konzumní centralismus, je třeba skončit s pokrytectvím, a začít pojmenovávat vše správně, pokud je někdo ubožák, tak v něm nemůžeme logicky spatřovat celebritu. 
Mnohdy stačí ve filmu jedna myšlenka a díky této myšlence se film stane populární na mnoho let, třeba myšlenka, neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš, scéna z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje! Každá práce za mzdu, je práce za úplatek, proto je náš svět velikou psychiatrickou nemocnicí, ve které nemocný léčí nemocné! Proč otroky spoutávat fyzicky, když je můžeme spoutat ekonomicky, pomocí dluhů které nejdou splatit! 
Z utrácení peněz za luxus poznáme kdo je naším otrokářem, mocní a bohatí lidé to jsou moderní otrokáři, co vše zde ovládají pomocí svých zástupců, ryba smrdí od hlavy! Jak být silný jako lev a chytrý jako liška, o tom je sobecký kariérismus zde už mnoho tisíc let! Ve válkách se v nahotě odhaluje to, že jsme jenom dobytek, co se pere o koryta, každý dobytek chce být první u koryta!

Umělá inteligence komentáře moderuje