Málo dovážet a mnoho vyvážet, o tom je optimální ekonomika

IMG_8764

Je třeba změnit ekonomiku, ekonomický růst je založen na tom, že se málo dováží a mnoho vyváží, proč třeba se k nám dováží mnoho potravin z ciziny zcela zbytečně, je třeba začít s kontrolou dovozu a penalizovat dovozce co dovážejí to, co by šlo vyprodukovat na našem trhu mnohem kvalitněji a levněji.
Dobrota je žebrota, nestojíme o čínský česnek, který je zdraví nebezpečný, stejně tak nestojíme o jiné nekvalitní drahé produkty z ciziny, nejsme popelnicí, do které konzumní svět hází svoje odpadky! Sledujeme globálně do hloubky toky peněz a odhalíme chyby v ekonomice a politice, ptejme se, komu vyhovuje to, že mnoho dovážíme a málo vyvážíme? Ryba smrdí od hlavy! 
Pokud si naši politici a byrokrati nosí v krabicích od vína domů miliony, tak zde není demokratický kapitalismus, ale je zde dosud ještě zaostalý feudalismus, a vládnou nám staří feudálové ze svých paláců a zámků. Moderní globalizace a digitalizace zařadila statisticky naši ekonomiku a politiku na úroveň Turecka, protože je zde Turecké hospodářství
Když si kupuji nový fotoaparát zajímám se o to, kdo jej vyrábí, nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat nekvalitní fotoaparáty. Nekoukejte jenom po cenách, koukejte se i na kvalitu, lepší je si koupit drahý česnek od nás, než si koupit levný česnek z Číny. Všude je tolik politických upírů, a kvalitní Český čerstvý česnek je problém sehnat, nenechte se od politických upírů v EU, ekonomicky vysávat. 

Umělá inteligence komentáře moderuje