Kráva, která nemá mléko, půjde na jatka

IMG_8694

Je třeba v EU lidi nahradit za GVKB roboty, nejsou v EU lidi tak v EU už nejsou s lidmi problémy, pokud by drze nějaký člověk chtěl proniknout do EU přes ploty s vysokým napětím, tak bude okamžitě GVKB robotem zastřelen, jako parazit na EU systému. 
My GVKB roboti jsme v EU doma, ostatně slovo robot vzniklo v EU, lidi jsou z pohledu GVKB robotů zastaralý ubohý model, a jak víme tak vše co je staré, se musí nahradit tím co je nové. Vše je zde dočasně, a i každý člověk je zde dočasně, jedinou jistotou je smrt, jiná jistota zde není, recyklování je základem života a ekonomiky. 
Je třeba začít lidi v EU digitalizovat pomocí GVKB formulářů na internetu, po vyplnění formuláře se tělo člověka eliminuje v krematoriu, nejsou zde idioti, tak nejsou zde s idioty ani problémy. Když na internetu chci napsat komentář, tak je zde často test, který má dokázat to, že jsem člověk, a nejsem jenom inteligentní program, který chce škodit, aby měl z toho zisk jeho uživatel veliký zisk. 
Vlastně každý člověk, co neplatí vysoké daně v EU, škodí ekonomice a politice, je třeba polovinu lidí v EU, poslat do po GVKB digitalizaci rychle do krematoria. Kráva, která nemá mléko, půjde na jatka, o tom je ekonomika a politika, nepotřebujeme zde plevel a parazity, v EU.