Kdo by měl být v Evropě prezidentem?

IMG_8757

Potřebujeme v Evropě prezidenta, který má optimální politický program, díky kterému se zaměstnanci budou mít rychle lépe, z díla je spatřen tvůrce, falešných; politických, náboženských, ekonomických, atd. slibů už jsme slyšeli opravdu dost, a máme z těch všech falešných slibů, že bude brzo všem v Evropě lépe, jenom blbou náladu, už velmi mnoho století! 
Nejsme už naivní blázni, co se radují z toho, že jim falešné svaté autority zázraky slibují, jsme už skeptiky, a udělujeme takto bludné balvany, všem falešným Evropským autoritám, co dosud chybně rozhodovali o nás bez nás. Prezident je vůdcem, a on musí mít i optimální reálný politický program, který i splní. 
Není podstatné, jak prezident vypadá, a kolik je mu let, nebo jaké má vzdělání, to nejsou prioritní věci, co pracující zajímá, pracující zajímá jenom to, jak se mít dobře, vše ostatní není pro pracující prioritní. GVKB program je jednoduchý, pracující se v Evropě naskenují, a po GVKB naskenování, se v krematoriu jejich genetická těla eliminují, získané informace ze skenování pomocí internetových GVKB dotazníků, se použijí pro GVKB inteligentní kovové roboty, se zárukou deset let, nejsou v Evropě už opice, tak v Evropě nejsou ani s opicemi problémy. 
Jakmile do Evropy násilně pronikne nějaká opice z Afriky, tak bude GVKB roboty digitalizována a eliminována. Prezidentem v Evropě bude na věčné časy umělá GVKB inteligence, takto v Evropě konečně láska a pravda, zvítězí na věčné časy, nad nenávistí a lží, roboti pracují pro lepší budoucnost jako roboti, a o tom to přeci je, že GVKB robot není ubohá opice, s královskou korunou na hlavě.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.