Jsou politici letadla a jejich voliči jsou blázni?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/24052221138/

Všichni naši politici jsou letadla, co přistávají na letišti Václava Havla, jak vlastně vzniklo pořekadlo, všichni jsou blázni, jenom já jsem letadlo? Jakmile ztratíme díky pokrytectví charakter, tak se z toho jistě zblázníme, protože se už v sobě nevyznáme, bez charakteru jsme jenom nulou s nulovou hodnotou. 
Neustále slyšíme od druhých jejich povrchní soudy o tom, že prý jsme; blbci, sobci, pitomci, blázni, volové, idioti, neandrtálci, zmrdi, psychopati, devianti, vandalové, paraziti, sračky, kurvy, atd. ten druhý je špatný, protože já jsem dobrý, ano je to o sobectví, kdy vyhraje nad druhými ten, kdo je zde největším sobcem, protože dobrota je žebrota. 
Podívejme se na to z pohledu programování, program potřebuje být prioritní, aby měl zde výhody a jistoty, logicky se bude snažit sebrat ostatním programům jejich výhody a jistoty, aby mohl pán pyšně hovořit, tak musí ti, co jej poslouchají mlčet, o tom to zde je. 
Problémem ale není sobectví jako takové, problémem je kontrola, která udržuje sobectví v normě, v praxi jde o to, aby v organizaci neměl někdo zisk milion korun za měsíc, a jiný zde měl zisk deset tisíc korun za měsíc, často je zde slyšet, já si zisk milion korun za měsíc svojí dobrou prací zasloužil. Může si někdo zasloužit u nás objektivně zisk milion korun za měsíc? 
Nemůže! Nadbytek vzniká díky nedostatku, bohatne zde jenom to, co lže a krade, dobrota je žebrota! Mnohdy je lež a krádež skrytá kontrolním orgánům velmi dokonale, v tom jsou paraziti mistry, sledujeme utrácení lidí a organizací, z utrácení za luxus, poznáme kdo je zde parazitem, mít na kontě v daňovém ráji miliony dolarů, a žít jako ubožák, to dlouho nikdo psychicky nevydrží! 
Je třeba konečně zavést globálně přídělový čipový systém na služby a zboží, ten kdo nebude profesionálně optimálně pracovat, ten bude ekologicky eliminován. Je třeba z lidí udělat mravence, co umí spolupracovat, a neházejí si škodolibě klacky pod nohy. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.