Jak řešit nezvané návštěvy?

IMG_8702

Posledních tisíc let je zde v Evropě veliký problém s nezvanými návštěvami, lidi se už neumí chovat ekonomicky optimálně, a snaží se být nezvaným návštěvníkem, a tím způsobovat cizím lidem problémy. Některé nezvané návštěvy dokonce lžou a kradou, mnohdy nezvaná návštěva, dokonce vtrhne na cizí teritorium s pomocí veliké moderní armády, a vykrade zde sobecky národní bohatství. Podívejme se do minulosti Evropy, po mnoho století se do Evropy dostávali nezvané návštěvy, co zde sobecky kradli hodnoty, a snažili se z nás učinit hlupáky a chudáky. 
Dneska je velikým politickým problémem mohamedánská ekonomická násilná imigrace do Evropy, nikdo vás sem do Evropy nepozval, vraťte se zase laskavě zpět domů, a když budete mohamedáni od nás konečně hladoví a chudí odcházet do Turecka, tak můžete z Evropy odejít společně s ostatními nepřizpůsobivými občany, s tmavou pletí, Evropa už není hloupou dojnou krávou, pro evolučně zaostalé nepřizpůsobivé občany s tmavou pletí. 
Kdo nic do Evropy nenese, ten ať se laskavě vyspí v divokém pralese, společně s divokými opicemi, bylo a bude, pokud chceš cestovat do ciziny, musíš mít peníze na; letenky, hotely, restaurace, nákupy, atd. o chudé a líné baťůžkáře s tmavou pletí, zde v Evropě rozhodně nestojíme, zde jsou peníze z; daní, poplatků, cla, atd. na prvním ekonomickém místě! Nebudeme už zachraňovat lidi na gumových člunech, ale budeme tyto čluny škodolibě potápět, a bude nám jedno to, že se nezvané návštěvy v moři utopí. 

Umělá inteligence komentáře moderuje