GVKB manuál jak eliminovat blbé politiky?

IMG_8681

Blbá nálada, je zde díky blbým politikům, nejhorší je srážka s blbým politikem, který si o sobě pyšně myslí, že je nepostradatelný pro svoje voliče, jak identifikujeme jistě blbého politika? Z díla se pozná tvůrce, pokud je dílo politika blbé a máme z něj blbou náladu, je ten politik blbým politikem
Ano, bude lépe, pokud zde nebudou už blbí politici, je třeba eliminovat blbé politiky z politiky, zavedeme u politiků, v EU testování jejich inteligence, každý měsíc, a ten kdo v testech neuspěje, tomu se zakáže vstup do politiky, i kdyby zde šlo o; prezidenta, předsedu vlády, předsedu politické strany, ministra, senátora, poslance, diplomata, soudce, starostu, profesora, atd. 
Nebude zde imunita ani výjimky, politici odejděte z politiky a běžte soukromě podnikat a obchodovat, ať poznáte konečně konzumní realitu, ve které EU nebo stát, hází podnikatelům a obchodníkům neustále škodolibě klacky pod nohy. Politici musí pochopit, že je zde vše dočasně a že se u koryta musí kariéristi rychle střídat, nemáš na to inteligenci, to je tvůj problém, stát nemůže být zaopatřovacím sociálním ústavem, pro staré těžce nemocné politické idioty.

Umělá inteligence komentáře moderuje