Ano, z dálky vypadá opice jako člověk

IMG_8697

Jakmile se opice evolučně za milion let proměnila na člověka, tak začala mít mnoho problémů, se kterými nelze už poradit, následkem je to, že se z lidské civilizace stala nemocnice, kde nemocný léčí nemocné. Náš zbabělý útěk k přírodě, je logickou reakcí na naši nenormální civilizaci, plnou problémů a drog, bylo zde mnoho snah tento problém násilně řešit, ale změnil se jenom trochu povrch na krátkou dobu, a tím to skončilo. 
Politici chtějí změnit objekt a náboženství chce změnit subjekt, nikdo ale nechce být zde opicí, každý chce být zde prezidentem nebo ředitelem. Je třeba si konečně uvědomit, že zisk je spojen se ztrátou, pokud získáme funkci prezidenta, tak ztratíme svědomí a charakter. 
Veliké války v nahotě odhalují, že jsme jenom opice, co si hrají na člověka, vše je zde jenom o tom že malé slouží velikému a pokud malé chybuje tak velikým potrestáno je. Když se lidem už nelíbí staré náboženské divadlo, tak vznikne nové politické divadlo, místo strašení posmrtným peklem pro hříšníky, je zde strašení nezaměstnaností a exekutory, strach nahrazuje okovy na nohou. Z utrácení peněz a času poznáme, kdo je zde otrokářem, a kdo je zde otrokem. 
Největší vymývání mozků je pomocí mocných a bohatých autorit, ten kdo se pokusí postavit autoritám, je za svoji drzost potrestán, často se zde hovoří o pyramidě, kde na vrcholu pyramidy jsou největší autority, a dole v základech pyramidy jsou lidi bez autority a bez peněz. Není náhodou to, že se celý centrální systém podobá armádě, generálům nezáleží na tom, že miliony vojáků zemřou v zbytečném boji hrdinskou smrtí za svoje zbabělé generály. 

Umělá inteligence komentáře moderuje