Ano, výjimky potvrzují pravidlo

IMG_8698

Budoucnost lidí je jasná, práce díky globální digitalizaci ubývá, ve všech profesích velmi rychle, a globálně, místo lidí budou všude brzo jenom inteligentní roboti, lidi potřebují nutně dobrou práci, a kde jí ale vzít? 
Z každého člověka se stane obrazně Jidáš Iškariotský, co zradil Ježíše Krista za peníze, jediným zdrojem zisku bude pro lidi profesionální zrada a podraz za peníze, bude zde globální internetová burza s nabídkami zrady a podrazů, a pokud někdo nabídku přijme, a zradí nebo podrazí, tak tím získá domluvenou odměnu, jiná práce zde pro lidi už nebude. 
Bude zde vysoká soukromá škola pro zrádce a podrazáky, čím větším zrádcem a podrazákem zde budeš, tím lépe se zde i mít budeš, zrádci se rozdělí na kategorie, zrádce první kategorie zde bude mít funkci prezidenta nebo ředitele, zrádce páté kategorie bude zde jenom ubohým hlídačem na parkovišti. 
Kdo chce s vlky v klidu a míru žít, musí vlkem zde i být, proč je zde u nás veliký dlouhodobý problém s udavačstvím a podrazy? Jádro problému je v tom, že jsme si díky přelidnění a centralizaci cizí, a z cizího krev přeci neteče, a cizí peníze nám nesmrdí, milujeme sobecky jenom sebe, a cizí lidi nenávidíme, o tom to je, že ten druhý nám zde peklem je! Kdo je bez viny, ať po mě hodí kamenem! 
Možná že vaši rodiče podepsali spolupráci s StB, jste zde všichni děti spolupracovníků StB, o tom to zde všude bohužel je, přiznání je polehčující okolnost, já sem nabízenou spolupráci nepodepsal, výjimky potvrzují pravidlo.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.