Ano, vlk v rouše beránka zde má výhody a jistoty

IMG_8778

Kvalita a jistota je univerzálním lékem, díky starým idiotům co rozhodují mnoho století chybně o nás bez nás, žijeme v konzumním světě, který je nekvalitní a nejistý a máme z toho mnoho nemocí, a tím i trvale blbou náladu. Ostatně nejde o nic nového, již Ježíš Kristus na počátku našeho letopočtu pravil, že spíše projde velbloud uchem jehly, než by se starý idiot, dobrovolně vzdal moci a bohatství. Každý kdo zde má moc a bohatství je parazitujícím klíštětem, které vysává psychicky a ekonomicky pracující lid, pokud by v kapitalismu mohli demokratické volby, eliminovat parazitování elit na pracující, tak by parazitující elity volby globálně zakázali. 
Nevěřím zprávám v naší státní televizi, protože koho chléb státní televize jí, tomu i otrocky slouží, pravda je ve statistice dlouhověkosti, tam kde je mnoho starých lidí, tam se i lidem dobře žije! Péče o zdraví lidí je základem pro dobrou náladu, kvalita a jistota života je ve Španělsku, naopak u nás je jenom blbá nálada, protože zde není pro lidi kvalita a jistota života! Jak to vlastně systémově funguje s kvalitou a jistotou v konzumní společnosti? Klíčem zde je uzavřený konzumní systém, narodíš se chudákům v chudé rodině, a tak je tvým osudem nekvalitní a nejistý život, naděje na to, že bude tvůj život jednou jistý a kvalitní, je nulová. 
Nevěř jako dítě na sny a pohádky, ve kterých existují zázraky, v konzumní realitě nejsou zázraky, ale je zde mocensky a ekonomicky uzavřená společnost, kdy si nenažraná elita, mezi sebe nepustí chudáky. Je možné v Praze existovat za minimální mzdu? To je možné pro ty, co bydlí u rodičů a rodiče je dosud živí, pokud máte ale zaplatit; bydlení, jídlo, pití, ošacení, elektřinu, plyn, teplo, mobilní telefon, dopravu, atd. tak z toho nemůžete už existovat, mít v této zoufalé ekonomické situaci ještě děti, to je už jistá ekonomická sebevražda. Nedivím se imigrantům s tmavou pletí, že jsme pro ně jenom tranzitní zemí, protože oni nás považují za sociální ubožáky. 
Napadá mě přirovnání s Hinduistickou sektou Kršna, zde taky jste v zoufalé ekonomické situaci, která se dá vyřešit už jenom útěkem od ubohé sekty. Neřeš to, co nemůžeš vyřešit, a uteč daleko z míst, kde je uzavřený konzumní systém, logicky následkem je to že Anglie opouští EU, protože nestojí o ekonomické imigranty s tmavou pletí. Prezident Miloš Zeman mě, připomíná duchovního vůdce sekty Kršna, je jenom logické, že on nepůjde na pohřeb vůdce konkurenční Křesťanské sekty. Situace je u nás tak zoufalá, že se už všude vykrádají i soukromé zahrádky, kde lidi mají kvalitní ovoce a kvalitní zeleninu, člověk je zde člověku vlkem, vlk v rouše beránka zde má výhody a jistoty, o tom to je.

Umělá inteligence komentáře moderuje