Ano, trestají se zde jenom malí zloději

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37855690546/

Největším systémovým problémem je to, že se něco nedodělá, neustále něco rozděláváme, ale už to nedoděláme, neustále nad něčím přemýšlíme, ale nikdy to už nedomyslíme do konce. Tento konzumní lidský svět to je staveniště, ve kterém není nic zkolaudované, podívejme se na Windows, neustále zde jsou nějaké opravy, a neustále jej musíme restartovat, nebo staré verze Windows, novými verzemi Windows nahrazovat. Pokud někdo poukáže na zjevné systémové chyby, tak je mučednickou smrtí potrestán, protože je drzý neznaboh, a svatá dogmata se nesmí věřícími kritizovat! 
Všechny lidské ideologie jsou postavené na tom, že pracující lidi jsou konzumní dobytek, a svatá elita co nepracuje, to jsou pastýři tohoto konzumního dobytka, profesionální práce je zde za trest, proto je tolik zatížená daněmi a problémy, kdo nic zde nedělá, ten nic nemůže zkazit, a tak je kariérně povýšen na; Boha, císaře, krále, šlechtice, vůdce, prezidenta, ředitele, celebritu, papeže, dalajlámu, proroka, milionáře, generála, atd. 
Blbá nálada je jenom následkem toho, že nejsme schopní zde vše domyslet a dodělat, kdo nebo co, za to ale může? Za vše můžou dezinformace, jakmile se lidi naučili pokrytecky lhát tak, že jim druzí uvěřili, tak následkem bylo to, že jsme nedokázali nic domyslet a dodělat. 
Kdo lže ten i krade, o tom to je, lidová pravda byla vyhnána z naší konzumní civilizace, protože svatá lež nám přinášela výhody a jistoty. Nemoc a parazitování nelze dlouho utajit, pokud si někdo koupí drahé auto, a drahý dům, je třeba se ptát, kde na to vzal z malého platu peníze? Veliký stát znamená pro pracující lid malé platy, provoz velikého státu je velmi drahý, jenže tuční kapři si dobrovolně nevypustí rybník. 
Stát tvrdí že nemá pro důchodce peníze, a přitom prezident má k dispozici zámek a soukromé letadlo? Státní dluh, to je geniální tunelování státu, kdy mocná a bohatá elita tuneluje legálně stát, a není možné veliké zloděje za to potrestat, trestají se zde jenom malí zloději! Zlato z naší banky zmizelo do daňových rájů na konta elity, další ekonomické tsunami bude veliká světová válka, aby na tom mnoho zase vydělala elita, je třeba začít zbrojit, aby mohla být válka co nejdéle.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.