Ano, teorie jsou k ničemu

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37184257563/

Prioritním cílem velkých investic, je jistý dlouhodobý zisk, ten kdo investuje, si musí dát veliký pozor na amatérské chyby, aby na ně nedoplatil, kde je jádro problému se špatnými investicemi? Jádrem problému je vždy špatná kontrola, pokud nad řízením auta ztratíme kontrolu, tak havarujeme, o tom to je! Je častou amatérskou chybou investovat do něčeho, nad čím nemůžeme mít trvalou optimální kontrolu! Nejvíce každý investuje do svojí budoucnosti, tím že si pořizuje vzdělání a soukromé bydlení, proč ztrácíme často kontrolu, sami nad sebou a svojí budoucností? 
Příčinou jsou chybné závislosti, jenom situace může určit, co je pro tebe správnou a co je chybnou závislostí, teorie jsou ve složitém životě k ničemu, prioritní je být vždy připraven na nejhorší, na nic se zde nelze spolehnout tento svět není dokonalý! Podívejme se do minulosti na to co se zde dělo; vandalství, války, revoluce, požáry, zemětřesení, uragány, tsunami, hladomory, epidemie, krize, reformy, zrada, podrazy, amatérismus, rasismus, fanatismus, terorismus, genocida, drogy, mafie, sekty, kleptokracie, únosy, vydírání, pirátství, atd. Mnohdy lidi museli utíkat daleko od civilizace, aby si aspoň zachránili holý život. Vše je zde evoluční experiment, a jenom smrt je zde jistá, a vše ostatní je nejisté, mnozí zbaběle rezignovali, a nechtějí už do ničeho investovat, jde zejména o nepřizpůsobivé jedince s tmavou pletí.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.