Ano, neznabozi vládnou neznabohům

IMG_8787

Proč zde jsou jenom samí neznabozi, a tak je zde už mnoho tisíciletí všude jenom blbá nálada? Příčinou obrovského nárůstu množství neznabohů, jsou výhody a jistoty, které nám poskytuje věda a technika. V okamžiku kdy jsme se začali stydět za nahotu, se z nás stali neznabozi, v nahotě těla a nahotě duše je poznání Boha. Pokud jsi oblečený tak nemůžeš nikdy Boha poznat, a čím lepší je tvoje oblečení, tím více se od Boha vzdaluješ. Satan založil všechny ideologie, aby tento svět proměnil v konzumní pekelný očistec, v okamžiku kdy jsme se naučili pokrytecky mluvit, jsme se začali stydět za nahotu, a tak jsme propadli peklu. 
Opice žijí krátkou dobu, protože jsou nahé, neznabozi žijí dlouhou dobu, oblečení nás chrání, a to je princip dlouhověkosti, ochránit se zbaběle před vším, co by nám mohlo nějak škodit, následkem je degenerace u těla a u psychiky, zdegenerovaný neznaboh, má za potomstvo zdegenerované neznabohy, jelikož žijeme dlouho a žije se nám dobře tak se i rychle rozmnožujeme a za každých šedesát let se počet neznabohů na světě zdvojnásobí, největší přírůstek neznabohů je v místech kde rostou banány, tam kde nerostou banány, tam neznabozi používají antikoncepci, a je zde tak plánované rozmnožování neznabohů. 
Pokud je každý kdo je oblečený neznaboh, tak jaký význam má potom náboženství a politika, vždyť svatými autoritami co zde mají imunitu, jsou zde neznabozi, a pohřeb prezidenta nebo papeže, je pohřeb hříšného neznaboha. Kdo je to vlastně Bůh a Satan? Bůh a Satan, to jsou svaté symboly, nejde tedy o subjekty, které lze namalovat, anebo s nimi hovořit, symbol zjednodušuje něco složitého, symbolem je třeba dopravní značka, která řidičům říká, co je správné. 
Každá svatá ideologie má svoje svaté symboly, které uctívá a miluje, následkem jsou často konflikty, mezi zastánci veliké svaté ideologie, a ve svatých válkách umírají tak zbytečně miliony neznabohů. Moderně hovoříme o vymývání mozků pomocí dezinformací, když můžeme přeprogramovat počítač, tak proč bychom nemohli přeprogramovat lidský mozek. Pravda o Bohu a Satanu byla zabetonovaná elitami, protože pokud pracující neznabozi neznají objektivní pravdu, tak jsou snadno elitami manipulovatelní. Pravda je v lidové moudrosti, a lež je ve slovech mocných autorit, co zde rozhodují chybně, o nás bez nás.