Ano, naše politiky je třeba poslat do Číny

IMG_8759

Krize je následkem chybných investic. Jak si usteleš tak si lehneš, proč většina lidí neumí investovat optimálně hodnoty? Investování hodnot to je umění, pro které je potřebný talent, jinak se investují společné hodnoty, a jinak se investují soukromé hodnoty, stát investuje do zbytečné byrokracie a zbytečné armády, soukromník investuje do nových továren a nových strojů. Veliký zbytečný státní aparát znamená i veliké daně, a následkem jsou logicky i malé platy, ryba smrdí od hlavy Miloše Zemana. 
Fascinují mě ubožáci, nemají peníze na dobré jídlo, ale na svoje špatné závisti peníze mají. Neustále je pracujícím slibováno, že bude lépe, jenže lépe se mají zde jenom ti, co nepracují pro lepší budoucnost! Když zemře stářím v 84 letech svatá autorita, tak se o tom mnoho mediálně mluví, a když zemře v 30 letech dělník v zaměstnání na infarkt, tak o tom nikdo neví. 
Jak nám může dělat prezidenta velmi starý soudruh, co měl modrou knížku, který je natolik nemocný, že nedokáže vyjít do schodů, bez pomoci druhých, a to ještě by ten těžce nemocný soudruh, by nám chtěl dělat prezidenta dalších pět let? Když se dívám na naše ubohé politiky, mám chuť všechny naše ubohé politiky poslat do Číny na deset let, aby jim tam pomohli s jejich problémy. 

Umělá inteligence komentáře moderuje