Ano, každý prezident je zde na hovno

IMG_8723

Prezident je v současném složitém světě jenom loutkou, která je zde už jenom na hovno, a pokud bychom všechny prezidenty, spláchli do sraček, tak by se zde hovno stalo. Je třeba začít škrtat náklady od vrcholu konzumního systému, dole jsme už eliminovali maximum zaměstnanců, a teď musíme začít nahoře, jiná možnost zde není! Podívejme se na rozpis práce prezidenta za jeden měsíc, co vlastně prezident dělá za práci? Prezident dělá hovno a o tom to je, z díla je spatřen tvůrce, ukažte mně dílo prezidenta, chci si na něj šáhnout! 
Může obyčejný dělník přijít za prezidentem na návštěvu do jeho kanceláře? Pochopitelně že nemůže, a víte proč? Je to proto, že prezident dělá hovno, a tak k němu nikdo z lidu nesmí, aby se lid nedozvěděl to, že prezident dělá hovno, a je zde tak jenom na hovno. Čím více zde má někdo moci a bohatství, tím větší hovno zde on i dělá, naopak ten kdo je bezmocný a chudý, ten musí makat po celý život jako blázen, aby nezemřel hlady. Strom, který nenese ovoce, bude vykopán a hozen do ohně, to pravil náš mesiáš který je nám svatým vzorem. Je třeba zrušit všechny státní a podnikové funkce, kde je hrubý plat větší než 80 000 Kč, lidi se dohodnou u kulatého stolu a nebudou zde už sobečtí diktátoři, co si zde hráli na to, že jsou nepostradatelní. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.