Ano, jsi jako ubohý blog na internetu

IMG_8714

Každá stránka a blog na internetu, má pro uživatele internetu nějakou hodnotu, základem pro hodnotu stránky je hodnotný obsah stránky, a funkčnost stránky, důležité jsou i odkazy, které mohou stránce škodit nebo jí pomáhat, poslední dobou je velmi důležitá i optimalizace pro mobilní telefony. 
Nejde jenom o počet návštěv stránky, ale o to kdo stránku navštěvuje a jak dlouho se na stránce i zdrží. Lidi dlouho studují, aby tím stoupla jejich hodnota, někdo se zaměřuje hlavně na svůj vzhled a svoje pokrytecká slova, jde zejména o politiky a ženy, a někdo se zaměřuje na vysokou kvalitu práce, jde o dělníky a techniky.
K čemu je stránka s velikou návštěvností, kdy stránka majiteli nepřinese veliký zisk z prodeje nebo reklamy, taková stránka je zde krátkou dobu, za vším je ekonomika a ideologie. K čemu je vám veliké vzdělání, když neseženete ve svojí specializaci dobré zaměstnání. Komu není rady od zkušeného, tomu už nelze pomoci, lidi na internetu často prosí o radu, ale stejně se nakonec podle těchto rad neřídí, je to marnost se snažit pomáhat cizím lidem, je to jako hnojit plevel, a krmit parazity.

Umělá inteligence komentáře moderuje