Ano, idioti se nám přemnožili

IMG_8750

Musím akorát, jistě jednou zemřít! Je tento konzumní centralizovaný svět očistcem, a po smrti se dostaneme do ráje? Pro dobrotu na žebrotu a tak ten kdo zde je parazitem, ten se zde má božsky, tuční kapři si nevypustí svůj rybník. Vše je zde dočasně, na věčné časy zde je jenom smrt! Co je; král, císař, sultán, šlechtic, guru, prorok, rabín, papež, prezident, ředitel, vědec, umělec, celebrita, milionář, atd. proti, majestátu smrti? Páni to jsou jenom mýdlové bubliny, co se rychle nafouknou a prasknou, z prachu je zde život stvořen a v prach se navrací, jak mít prachy, o tom je tento konzumní očistec. 
Vidím lidem do jejich hlav, každý má v hlavě jenom pyšnost a lakomost, člověk člověku vlkem o tom to zde už od ukřižování Ježíše Krista je, Ježíš Kristus je lidovým symbolem pravdy a lásky, ukřižovali jsme v sobě lásku a pravdu, protože jsou pro nás výhody a jistoty na prvním místě, dobrota je přeci žebrota. Díky zavedení elektřiny a digitalizace se začal konzumní svět rychle měnit, kdo se nepřizpůsobí, ten je eliminován, objektivní statistiky mě umožnili pochopit, kde je zakopaný pes! 
Zakopaný pes je v selhání kontroly nad lidmi, jakmile odejde pravý pastýř od stáda, tak se na stádo vrhnou divoké šelmy, a začnou ekonomicky zabíjet, aby se ekonomicky nažrali do sytosti. Dneska platí, dobře se utajil, dobře žil, města nejsou už pro lidi bezpečná, protože jsou plná fanatických idiotů, co si vezmou na tělo výbušniny, aby se mohli odpálit někde, kde je mnoho lidí. Idioti se nám přemnožili, co s tím proboha budeme dělat? 
Cesta je v globálním restartování konzumního systému, lidi se budou geneticky modifikovat, klonovat, dostanou na čelo inteligentní GVKB čip, na vyrobené lidi bude záruka deset let, a potom se budou recyklovat, skončí období, ve kterém zde nám byl ten druhý peklem. Z lidi se stanou hodní mravenci pro které je práce smyslem jejich existence, takto konečně láska a pravda, na věčné GVKB časy, zvítězí nad nenávistí a lží.

Umělá inteligence komentáře moderuje