Ano, hovno je třeba spláchnout, aby tu nesmrdělo

IMG_8730

Tak jako smrdí hovno na záchodě, tak lidem i smrdí práce, která je na hovno, protože stojí za hovno, díky práci na hovno, stojí zde život člověka za hovno, a tak je zde deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, umění, rodiny, psychicky, školství, zdravotnictví, dopravy, stavebnictví, atd. tedy obecně shrnuto, vše stojí všude za hovno! 
Je třeba se ptát, proč zde vše stojí všude za hovno? Příčinou je svoboda, lidi získali díky výhodám a jistotám civilizace mnoho svobody fyzické a psychické, následkem je to, že lidi serou na vše z vysoka, a doufají, že jim to vždycky projde? 
Podívejme se třeba na Miloše Zemana, on se rozhodnul znovu kandidovat na prezidenta, i když je velmi starý a velmi nemocný, Miloš Zeman nejspíše už nevnímá vůbec objektivní konzumní realitu, a je trvale mimo tuto realitu, díky konzumaci slivovice a cigaret. Proč lidi přestali vnímat objektivní realitu, a existují psychicky většinou mimo tuto realitu? 
Příčinou je civilizace, která je pro ubožáky drogou, v divoké přírodě by Miloš Zeman byl snadnou potravou pro divoká zvířata, a během velmi krátké doby, by z něj zbyla jenom čistá kostra bez masa. Potřebujeme zdravého geniálního prezidenta ve věku od 40 let do 45 let, pokud je někdo starý a nemocný, tak by se měl podle toho i chovat, pro staré nemocné lidi zde jsou přeci státní starobince. 

Umělá inteligence komentáře moderuje