Politici neberte úplatky, nebo se z toho zblázníte

P1020456

Podívejme se na lidi, daleko od civilizace, u nich není blbá nálada, protože je zde čistota fyzická a psychická, civilizace je založená na špíně, pokud v civilizaci není špína, tak se civilizace zhroutí. Lidi nechápou třeba to, jak dopadli u nás politické volby? 
 
Lidi nebyli spokojení se špínou v politice a následkem je politické zemětřesení, ze kterého se některé mocné strany budou obtížně vzpamatovávat. Podívejme se na klasické umění, v tomto umění je čistota, a tak je toto umění velmi dlouho populární, pokud je v umění špína, tak je to jenom řemeslo, co si hraje na umění. 
 
Podívejme se na internet, zde je taky čistota a špína, z díla se pozná tvůrce, pokud má někdo v hlavě špínu, tak i jeho dílo na internetu je plné špíny. V minulosti zde bylo mnoho špíny, a následkem bylo to, že lidi byli mnoho nemocní.
Mnohdy epidemie zlikvidovali více lidí než války. Největším zdrojem špíny jsou dneska chybné závislosti, lidi pod vlivem chybných závislostí se chovají jako dobytek, a tím škodí sobě a svému okolí, neberte úplatky nebo se z toho zblázníte.