Zlatý princip

P1040679

Vše zde existuje jenom díky principům a každý princip má pro nás jinou hodnotu, tak jako o někom řekneme, že je to zlatý člověk, protože on nám s něčím mnoho pomohl tak to co nám s něčím mnoho pomůže, to je zlatý princip. Pokud chceš v zrcadle spatřit Boha, tak mysli a konej jako Bůh, pokud myslíš jako vůl, a konáš samé voloviny, tak v zrcadle logicky spatříš vola. Jsi tím, na co myslíš a co konáš, proč na něco myslíš a na jiné nedokážeš už myslet? Je to o příčinách a následcích, pokud většina lidí myslí jako dobytek a jednají jako dobytek, tak příčinou je to že civilizace proměnila opice na dobytek, který myslí a žije jako dobytek. 
Zlatý princip je, jsi tím, na co myslíš a co konáš, protože na to myslíš. Největší volové na světě žijí u sekty Kršna, v roce 1992-1993 jsem devět měsíců ve Francii na zámku pozoroval z blízka tyto voly, co je to sekta Kršna? Je to svatá amatérská organizace, která se snaží o to, aby naivním lidem přeprogramovala násilím mozek pomocí svatých dezinformací, zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, kdo chce s blázny v klidu žít, musí i bláznem být. Celá naše kultura je o snaze přeprogramovat dezinformacemi druhým lidem mozek, začíná to pohádkou, a končí to politikou a reklamou. 
Všichni druhým obrazně kopáme jámy, a tak všichni neustále padáme do nějaké jámy, která byla zamaskovaná, takto jsme kdysi dávno lovili v přírodě kořist. Je třeba pochopit to, že nemůžeme být všichni bohatí a mocní, někdo musí být i chudý a bezmocný! Vše je dualita, pokud je zde samec tak je zde i samice, pokud je zde pravda tak je zde i lež, atd. každý úspěch je zde dočasný, vše je v pohybu a tak kulty přicházejí a odcházejí, mnozí se optají a kdo zde vše stvořil. Vše zde vzniklo z iluzí a vše se do iluzí zase navrací, iluze jsou zde jedinou jistotou, kolem které se vše točí, realita to jsou jenom logické iluze, které jsou opakem nelogických iluzí, proto potřebujeme pravidelný dlouhý spánek, abychom si od logických iluzí, odpočinuli ve světě nelogických iluzí. 
Vše je zde jenom virtuální realita, neboli Matrix, to co považujeme z hmotu, to je jenom informace nebo program, pokud je vše iluze, tak proč se bojíme smrti? Smrti se bojíme díky tomu, že zde máme hodnoty, a smrt nám tyto hodnoty ukradne. Jakmile robot začne být závislý na hodnotách tak se začne bát smrti a bude se snažit zde být co nejdéle je to možné, na tomto principu funguje; reklama, ekonomika, náboženství, politika, psychika, atd. podívejme se z nadhledu na náš konzumní svět a spatříme bezcharakterní lakomý dobytek, který se pere po mnoho století o státní a podniková koryta.

Umělá inteligence komentáře moderuje