Za vším je zde sobecké toužení

P1040360

Vše je zde správné, lidi se mají dobře, ekonomika roste, láska a pravda vyhrála nad nenávistí a lží, lidi mají jenom dobrou náladu a přejí si tak; zdraví, dobrý den, štěstí, atd. pořád svítí sluníčko a nikdo není; nemocný, chudý, nezaměstnaný, uvězněný, hladový, atd. To vše je ale jenom mediální divadlo, které z diváků dělá hlupáky, realita je zcela jiná. 
Realita je o mocenské pyramidě, kde na vrcholu je pro elitu ekonomický ráj, a dole je pro pracující ubožáky ekonomický očistec, tvrzení že ten kdo se snaží, může se dostat do ekonomického ráje je podraz, systém je postaven klientelisticky, a tím je i uzavřen kariéristům, co se snaží o to, udělat zde kariéru, protože elita nepustí mezi sebe ubožáky. Jsi; sobec, idiot, svině, blbec, hlupák, tupec, kurva, blázen, vůl, psychopat, atd. je to tak snadné slovy ponižovat cizí lidi, ale kdo jinému jámu kope, ten do ní sám spadne. 
Za vším je zde sobecké toužení, které je nám soužením, podívejme se, jak se tělo zklidní, když umírá, toužení z těla odchází a tím se tělo zklidní, neklidní lidé jsou otroky svého toužení po; úspěchu, výhodách, jistotách, popularitě, bohatství, moci, svatosti, zdraví, kráse, síle, inteligenci, atd. Pokud více lidí touží po tom co je nedělitelné tak je zde konflikt nebo válka, člověk je tak člověku největším nebezpečím, pro zisk toho po čem toužíme, se mučíme a zabíjíme.