Za koblihu uvěříš tomu, že bude lépe

https://www.flickr.com/photos/gvkb/35040179490/

Podívejme se do hloubky na naše konzumní kulturní civilizace, která má základy v sobeckém parazitování, dobrota je zde žebrota, vše je zde kariéristické pokrytecké divadlo, ve kterém je nám pekelným očistcem cizí člověk, který nám konkuruje, a tak naši hodnotu snižuje. Pokud bychom se nebáli trestu za naše sobecké parazitování, tak bychom se vyvraždili, a žili bychom jako vlci ve smečkách. 
Diktátoři se dostávají k moci, vždy když lidi nemají chléb a hry, hladové stádo následuje toho, kdo stádu slíbí chléb a hry, stádo myslí a žije jako dobytek, a o tom to je! Za koblihu uvěříš tomu, že bude lépe, brzo ale poznáš, že lépe se mají jenom ti, co jsou u koryta, a ti co se ke korytu nedostali, mají pořád hlad, koryt vždy byl nedostatek, a tak zde byl vždy kariéristický boj o plná státní a podniková koryta. Každý kdo má sekretářku ten zde má i koryto, kdo nekrade ze společného ten okrádá sebe a svojí rodinu, ve jménu třídního boje mučíme a vraždíme konkurenty už mnoho tisíciletí, zloděj honí zloděje a lhář křičí ty jsi lhář. 
Z iluzí je zde vše stvořeno a do iluzí se to zase navrací, v tomto světě je vše dočasně, protože tento svět je dualita složená z; iluzí a reality, kladů a záporů, světla a tmy, dobra a zla, samců a samic, pravdy a lži, bohatství a bídy, štěstí a neštěstí, narození a smrti, lásky a nenávisti, víry a pochybování, čistoty a špíny, klidu a neklidu, atd. Na věčné časy je zde jenom dualita, všechny naše pyšné svaté ideologie jsou jenom dočasnou módou! 
Je třeba ukončit období, ve kterém se z lidí dělali idioti pomocí dezinformací, svět potřebuje restartovat, lidi se digitálně naskenují pomocí internetových GVKB dotazníků, a jejich těla se po digitalizaci eliminují v krematoriu, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí, vše je zde dočasně. Ekonomika je zde prioritou a ve jménu ekonomiky se musí lidi eliminovat, aby zde mohlo být nové, tak se musí staré eliminovat, co bylo to bylo, teď zde bude digitální GVKB robotismus. Ty se půjdeš se svojí rodinou podívat do krematoria, abys věděl, co tě čeká a nemine, všude už jsi byl, ale v krematoriu jsi ještě nebyl.

Podobné příspěvky>