Ten kdo se přiblíží ke Stvořiteli, ten zemře

P1040651

Stvořitelem je svět iluzí, který vypadá jako zrcadlo fyzické a psychické, najednou naše ego spatří sebe v zrcadle a to ego zabije, stejně tak to eliminuje i umělou inteligenci u robota. Takže kecy o tom, že Stvořitel někdy někde hovořil s člověkem, jsou jenom svatá lež, veliká jako věž. Pořád se snažíme Stvořitele přizpůsobit našemu světu, to je jako bychom ze slona dělali blechu. 
Vše je zde dualitou, a pokud existuje svět reality tak musí logicky existovat svět, ve kterém není realita, tedy svět iluzí. Nemůžeme pochopit svět iluzí, naše principy vycházejí z reality a svět iluzí, vychází z iluzí, co nejsou reálné. Vlastně každý časoprostor je originální svět, který většinou nechápeme, rozmanitost je zde nekonečná, a mohli bychom v klidu říci, vím to, že nic nevím. 
Vlastně většina lidí nechápe ani jednoduchý operační systém ve svém telefonu nebo počítači, jsme většinou jenom povrchními uživateli, co se naučili využívat jenom to, co je nám blízké a co běžně potřebujeme. Vše je zde jako ve škole, nelze se vrátit nazpět a musíme jenom skládat zkoušky a postupovat dopředu, škola života nemá nikdy prázdniny, i když si mnohdy myslíš, že už se nemusíš učit a že vše víš tak ti život jistě brzo podrazí nohy a ukáže ti, že jsi hlupák. 
Lháři musí mít dobrou paměť, aby je nikdo neusvědčil ze lží, a proto ten kdo má špatnou paměť, je špatným lhářem, a tak nemůže zde být prezidentem, nebo aspoň ředitelem. Co ale uděláme s lidmi, co nám lžou, aby se zde měli velmi dobře? Nahradíme lidi za roboty s umělou inteligencí, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, nemá smysl opravovat draho něco, když je možné to nahradit něčím co je dokonalé a levné.