Svět ovládá ekonomická globální mafie

https://www.flickr.com/photos/gvkb/35427261605/

Každý podvod stejně čas odhalí, setkáváme se s tím všichni, chceme něčeho dosáhnout a tak si na něco hrajeme a snažíme se pomocí podvodu dosáhnout cíle a je nám jedno, že náš podvod bude odhalen a my budeme potrestáni. Ve sportu je podvádění nemožné, a tak si podvodníci hledají místa, kde podvádění je možné, jde o; politiku, náboženství, sekty, mafie, klientelismus, podnikání, obchod, atd. 
Podívejme se třeba na produkci záměrně nekvalitních produktů a služeb, vše podle hesla z cizího krev neteče, mnohdy je zboží nebo služba neskutečně předražené, protože někdo má certifikaci nebo monopol, nebo jde o cla a daně, ze zákazníků se všude dělají hlupáci, a když se do hloubky podíváme, komu narůstají konta v daňovém ráji, tak nám vše dojde.
Svět ovládá ekonomická globální mafie, a obyčejný člověk je otrokem dluhů. Je třeba konečně zrušit papírové peníze a zavést jenom elektronické peníze a ukázat kdo zde má na kontech v daňovém ráji miliardy dolarů, nebo zlato v trezorech, ekonomické parazitování je pro lakomce návykovou drogou!

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.