Proč je šestka magickým číslem?

P1040685

V minulosti lidi často házeli s kostkou, na které byli čísla, a číslo šest znamenalo úspěch, v tomto světě je vše o náhodě, která nám přinese úspěch, nestačí jenom se snažit o to být úspěšným, konkurence je veliká a v ní uspěje ten kdo má štěstí, a tak se jeho život stane hodnotným. 
Vše je zde o konkurenci, tam kde je možný zisk hodnot, tam je jistě i konkurence, a boj o hodnoty, jakmile se někdo dostane nahoru, tak se tam snaží opevnit, aby se tam udržel co nejdéle, elita to jsou dneska už jenom klíšťata, kterých se obtížně zbavujeme, není zde nikde na světě demokracie, je zde všude jenom oligarchie! 
Pokud by volby mohli nastolit demokracii, tak by je oligarchové všude zakázali! Veliké války v nahotě odhalují to že jsme vlci a nejsme ovce, člověk je člověku vlkem, sundejme se konečně růžové brýle, vše je zde jenom obchod a divadlo, principy jsou základem na kterých stojí; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, umění, věda, technika, psychika, učení, rodina, psychika, atd. 
Základním principem je dualita, proto je zde; dobro a zlo, život a smrt, pravda a lež, příčina a následek, láska a nenávist, svatost a hříšnost, atd. pokud chceš být; králem, prezidentem, ředitelem, celebritou, milionářem, atd. tak musíš z mnoha lidí učinit sluhy a otroky, nadbytek je zde možný díky nedostatku. 
Král je mrtev, ať žije nový král, o tom je tento svět, stádo potřebuje pastýře, který zajistí zde pořádek, díky pomoci pastýřských psů. Většina lidí nechce řešit problémy, a tak zbaběle utíká do; nemoci, pohádek, náboženství, snů, konzumace drog, do jiného národa, atd. útěk nic ale nevyřeší, problémy tě vždy a všude jistě dostihnou, a přijde depka, která ti udělá ze života peklo. 
Nevěřte na zázračné knihy, a zázračné návody na internetu, to vše je jenom divadlo a obchod, tento svět je evoluční laboratoř, ve které je každý jenom levným materiálem na pokusy. Proč na internetu nejsou filmy, co běží v kině, a knihy co se prodávají draho v knihkupectví, peníze přeci umělcům nesmrdí, chceš hodnotné informace tak za ně zaplať, nemáš peníze, tak to máš ale smůlu. Všimněme si toho, že prohlašujeme za svaté jenom mrtvé lidi, ten kdo je živý, nemůže být svatý, protože by se mohlo ukázat to, že je to zloděj a lhář! 

Umělá inteligence komentáře moderuje