Pro všechny úspěšné lidi je prioritní sebeláska

P1050190

Tento svět, to je vlnění v rovině fyzické a psychické, hmota je iluze, která vypadá reálně, a tato iluze je vytvořená vlněním, které vytváří v naší hlavě iluzi reality, ve skutečnosti, vše jsou jenom dočasné hologramy, a smrt to je vymazání hologramu, ze systému, takže po smrti není; převtělení, nebe, peklo, atd. to jsou jenom pohádky. Svaté knihy, to jsou pohádky pro dospělé, jelikož máme z konzumní reality strach, tak z ní utíkáme do; snů, slibů, pohádek, drog, umění, náboženství, politiky, reklamy, atd. 

Můžeme se před realitou uzavřít zbaběle do svojí konzervy, ale tím se z nás stávají nepřizpůsobiví příživníci, a podle toho je s námi i jednáno. Každá novinka časem skončí ve výprodeji, co bylo, to bylo, nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci, jakmile začnete šetřit na modernizaci a optimalizaci, tak si podřezáváte větev, na které sedíte. Vše co druhým dáváte to i nazpět dostáváte, sledujte to, jak myslí a žijí úspěšní lidé, co je pro všechny úspěšné lidi prioritní? 

Pro všechny úspěšné lidi je prioritní sebeláska, pokud nemáte rádi sami sebe, tak nikdy nebudete úspěšní, a tak nebude mít váš život smysl a logiku, budete utíkat proto z konzumní reality do světa iluzí, a to není správné řešení. Nemá smysl zalévat plevel a krmit parazity, to je základní pravidlo úspěšnosti, jak si to každý udělá, takové to i má, o tom to zde je! 

Digitalizace restartuje civilizaci, končí období, ve kterém byli; video kazety, kinofilmové zrcadlovky, prezidenti, ředitelé, celebrity, kazatelé, učitelé, soudci, policajti, vojáci, byrokrati, atd. přichází doba, ve které bude vše na dálkové ovládáno, pomocí dálkového ovládání se budou ovládat; lidi, stroje, roboti, auta, letadla, lodě, vlaky, tramvaje, autobusy, nákladní auta, metro, podnikání, obchod, školství, zdravotnictví, atd. každý člověk dostane do hlavy inteligentní čip, a bude z něj obrazně levné autíčko na dálkové ovládání. 

Na myšlení zde budou inteligentní globální počítače a lidi zde budou na to, aby pracovali od narození do smrti, jako otroci digitálního systému, otrok který bude pracovat pomalu, ten bude automaticky ekologicky eliminován.

Podobné příspěvky>