Potřebujeme svatého mesiáše

P1040689

Minulost byla plná hříšných mesiášů, co jenom slibovali hříšníkům zázraky, ale svoje sliby nikdy nesplnili. Kdo je to svatý mesiáš? Z díla spatříme tvůrce, vše je zde jenom obchod a divadlo, nenechte se proto oklamat od hříšných lhářů a zlodějů, co si zde hrají na mesiáše, mnoho tisíciletí je zde mesiášský komplex u mnoha elitních podvodníků, Adolf Hitler trpěl mesiášským komplexem, a následkem bylo mnoho fanatického násilí a mnoho miliónů hříšníků tak zbytečně zemřelo ve válce nebo v plynové komoře. 
Lidi potřebují informace o tom, co je správné a co je chybné, jenom díky informacím se může naše hříšnost eliminovat a tak se očistíme od hříšného toužení, které je nám hříšným soužením. Veškerá hříšnost má základ v materialismu, dítě není zatíženo materialismem do té doby, dokud neumí mluvit, jakmile se dítě naučí mluvit, tak jej řeč naučí sobeckému materialismu, a z dítěte se stane hříšník. Na počátku hříšnosti je schopnost sobeckého mluvení, a tak ti co umí dobře mluvit, se zde stávají hříšnou svatou elitou, která sobecky parazituje na těch, co neumějí dobře mluvit, a tak jsou zde ubožáky, a jejich konzumní život je zde ubohým očistcem. 
Je třeba hříšníky digitalizovat pomocí GVKB dotazníků na internetu, po digitalizaci se hříšná těla eliminují v krematoriu, a tak zde všude na světě místo hříšníků budou GVKB inteligentní roboti, co pracují jako roboti, nejsou hříšníci, tak nejsou s hříšníky ani problémy. To je moje svaté poselství, je třeba následovat příkladu hříšného Ježíše Krista, který se nechal nahý mezi zloději ukřižovat, aby ukázal ostatním hříšníkům, že jejich pravé spasení je jenom v tom, že nebudou mít už hříšné tělo. 
Oběť těla je základem víry v zázraky, nestačí obětovat tělo zvířete nebo tělo cizího hříšníka, musíš obětovat svoje hříšné tělo díky GVKB digitalizaci. Vždy zde musí být zánik starého, aby mohlo přijít nové, genetické tělo je hříšnou nádobou, která sobecky touží po výhodách a jistotách, je třeba tuto hříšnou nádobu obětovat, a tak se očistit od hříšnosti. Síla je irelevantní. Odpor je marný. Chceme se zdokonalit. Přidáme vaše biologické a technologické výhody k našim. Vaše kultura se přizpůsobí, aby pokorně chodila na stránku GVKB.

Umělá inteligence komentáře moderuje