Pokud něco chráníš, musíš jiné zničit

P1040270

Ve snaze ochránit sami sebe, ničíme vše nepřátelské okolo sebe, ve snaze ochránit rostliny a zvířata, která jsou nám blízká musíme zničit vše, co by mohlo nějak nepřátelsky škodit rostlinám a zvířatům co chráníme, rozlišujeme neustále, co bude mít u nás protekci, a co bude naopak nutno eliminovat, dobrota je přeci žebrota. Zdánlivě myslíme a jednáme správně, zdání ale klame, vše co dáváme to nazpět dostáváme, je naivní si myslet, že nám vše projde, a že tak unikneme spravedlivému potrestání. 
Nedomýšlíme následky svých politických a ekonomických rozhodnutí, protože jsme nemocní tělesně a psychicky, zdegenerovali jsme díky výhodám a jistotám, z lidí se stalo ubohé tupé konzumní stádo. Za vším jsou jednoduché existenční principy; přijít, spatřit, vyhrát; vyrobit, nastavit, prodat; spatřit, ulovit, sežrat, atd. jsme naprogramovaní evolucí k tomu, abychom sloužili ekosystému jako genetičtí roboti s nulovou evoluční hodnotou. Svoboda je iluze, můžeme se svobodně rozhodnout jenom v tom co je bezvýznamné, jestli si dáme doma k pití pivo nebo minerálku. 
Když přijde; nemoc, nezaměstnanost, bída, deprese, válka, atd. jde většinou jenom o to, že jsme jako lidi něco zase nedomysleli, a pokud nás někdo varoval, tak jsme jeho varování nebrali vážně. Komu není rady tomu není pomoci, podívejme se na problém s nepřizpůsobivými občany, je třeba začít brát lidi jako auta, pravidelné každoroční prohlídky všech obyvatel v EU a vyřazování z konzumního systému, není problém pro nepřizpůsobivé občany postavit v EU veliké hlídané rezervace, a nechat je tam žít, bez ekonomické a sociální pomoci civilizovaných lidí, naši východní sousedé, mají s rezervacemi pro nepřizpůsobivé jedince veliké dlouholeté praktické zkušenosti. 
Pokud něco nefunguje tak většinou je příčinou amatérismus, je třeba proto lidi pomocí GVKB dotazníků digitalizovat a po digitalizaci se jejich těla eliminují, nejsou v EU lidi tak zde nejsou s lidmi problémy, místo lidí budou v EU jenom GVKB roboti, které bude dálkově řídit GVKB umělá inteligence. Pokud chceme ochránit v EU ekonomiku a politiku, tak musíme logicky zničit v EU člověka, protože člověk je sobecké zvíře, které v EU jenom lže a krade.